Arama sonuçları: *

1. Ryuzaki666

Yardım Uygulamanın Grafik Donanımına Erişimi Engellendi Hatası

uzaktan çalışıyorum kartın garantiye gidip gelmesini bekleyecek vaktim yok
  2. Ryuzaki666

Hepsini defalarca yaptım, Temiz Windows 10,11 kurdum, DDU ile ekran kartı sürücülerini temizledim, siteden indirdiğimi kurdum. Tekrar temizledim bu sefer direkt Geforce Experience üzerinden indirip kurdum, 6.5 saat süren Memtest yaptım, Furmark, Prime95, OCCT yaptım. Testlerde hiçbirinde sorun...
  3. Ryuzaki666

Özellikle GTA 5 ve PUBG'de sürekli crash alıyorum. Sistemim; Ryzen 7 5700x Gigabyte 3060ti Asus ROG B550-F Gskill 32 GB Kingston 1 TB Thermaltake TR2 S 750W Thermaltake TH240 Thermaltake Commander G33
  4. Ryuzaki666

Stres testinde coil whine yok ama oyunlarda var.

Ben de henüz çözemedim duymamazlıktan geliyorum ama yine de çok sinir bozuyor.
  5. Ryuzaki666

Stres testinde coil whine yok ama oyunlarda var.

Bende de Thermaltake 750W PSU ve Gigabyte 3060ti var Furmark ve Render de hiçbir ses yok ama hangi oyuna girersem gireyim cızır bızır ötüyor. Anlamadım bu işi.
  6. Ryuzaki666

Yeni alınan sistemde oyunlarda Coil Whine

Anladım kalsın o zaman, şaşırdığım tek şey render alırken gelmeyen ses csgo gibi bir oyunda geliyor.
  7. Ryuzaki666

Yani kartı ayrı almadığım için sadece kartı iade kabul etmezler diye düşünüyorum. Komple sistemi iade etsem bile aynı fiyata aynı sistemi alamayacağım için pek etmek istemiyorum.
  8. Ryuzaki666

9 Aralık tarihinde itopya üzerinden hazır sistem aldım. Ekran kartı Gigabyte 3060ti oyun fark etmeksizin her oyunda cızır bızır ses geliyor. FPS i düşürmeyi önermişler. Düşürünce ses kesiliyor fakat düşük FPS de oynayacaksam neden 3060ti kullanayım? Ayrıca render alırken GPU %100 kullanılıyor...
  9. Ryuzaki666

Yardım Ekran kartını düzgün takmış mıyım?

yani tam düz oturmadığı için vida yana doğru vidaladım
  10. Ryuzaki666

Çalışmasında bi sıkıntı yok da vida yuvası tam gözükmediği için şüpheliyim. Çapraz vidalamak zorunda kaldım
  11. Ryuzaki666

Görseller aşağıda. PCI Express yuvasına kartın tam oturduğundan emin değilim. İki taraftan da eşit güç uyguladım fakat kilidin olmadığı sol taraf sanki tam oturmamış gibi duruyor. Ayrıca kasanın vida deliği de tam oturmadı çapraz vidalamak zorunda kaldım. Sistem çalışıyor herhangi bir sıkıntı...
  12. Ryuzaki666

Ekran Kartı Tercihi Sizce 3050'mi yoksa 2060'mı ?

2060 kesinlikle
  13. Ryuzaki666

Geforce Experience anında yeniden oynatma ne işe yarıyor?

ikisinin arasındaki fark nedir
  14. Ryuzaki666

Ekran Kartı MB değeri ve pinsiz olması

neden az gösteriyor
  15. Ryuzaki666

Ekran Kartı MB değeri ve pinsiz olması

ASUS GeForce GTX 1650 GDDR6 4GB TUF OC model ekran kartına sahibim internete yazıp görsellerine baktığım her kartta pin girişi var fakat benim kartımda yok. Ayrıca VRAM değerine baktığımda AIDA64 3GB, dxdiag 3962MB GPU-Z ise 4096MB gösteriyor. Doğru olan hangisi ve pin neden yok?
  16. Ryuzaki666

Hiçbir şey açık değilken GPU %41 sıcaklık normal mi?

fazla değil mi bana fazla geliyor
Top Bottom