Arama sonuçları: *

1. SaHoCaM55

Öneri Millenicom alınır mı sorun yaşatır mı?

Şu anda türktelekom kullanıyorum aldığım hız 16mbps download 4mbps e yakın upload alıyorum ve yavaş gelmeye başladı bu pakede geçmeyi düşünüyorum sizce alınır mı ve o kadar hız alabilir miyim?
  2. SaHoCaM55

Öneri türk telekom kullanıyorum fibernete geçmeyi düşünüyorum sizce iyi mi?

abi babamla konuşuyorum bina da sadece türk telekom var millenicom kullanabiliyorsam düşünmeden geçerim hem 20 t ucuz hem 100mbps hız gayet iyi
  3. SaHoCaM55

o konuları pek bilmiyorum bayiye gidip mi demem gerekiyor?
  4. SaHoCaM55

bir de ben apartmanda oturuyorum buraya taşınmadan önce bildiğim kadarıyla depo olarak geçiyormuş daire 1 de oturuyorum daire 1 gözükmüyor ne yapmalıyım?
  5. SaHoCaM55

biliyorum ama apartmanda oturuyorum apartmanda türk telekom var tek 1 kişi için yapmıyorlarmış yoksa türknet e geçmek istiyorum. pek internet işlerinden anladığım yok :) 1609748616 alt yapı var diyor.
  6. SaHoCaM55

şuanda türk telekom kullanıyorum ayda 80 küsür veriyorum ortalama 11 12 mbps alıyorum bazen 15 e çıktığı oluyo upload da 3 3,5 alıyorum. 1609748418 vodofone a güvenmiyorum bi ara onu ailecek kullanıyoduk durduk yere farklı farklı yerlere abone oldurmaya başladı bizde türk telekom a geçtik.
  7. SaHoCaM55

Türk telekom kullanıyorum normalde ve çok yavaş geliyor fibernet e geçmeyi düşünüyorum sizce iyi mi almayı düşündüğüm paket bu sizce alınır mı??
Top Bottom