Arama sonuçları: *

1. S

Yurtdışına Gitme Yolları (Öneri Postu)

Teşekkürler. 1685462449 Tamam.
  2. S

Çocuken yaşadığım travma yardımcı olur musunuz konuşarak düzeltebiliriz belki

Ne demek rica ederim. Şu hayatta herkesin 1 de olsa 2 de olsa kaç olursa olsun çocukluğundan kalma travması, kötü anıları olabilir. Önemli olan ne düzeyde olduğu. Dediğim gibi sizin takmanıza hiç gerek yok gerçekten.
  3. S

Çocuken yaşadığım travma yardımcı olur musunuz konuşarak düzeltebiliriz belki

Bu emin ol sadece senin başına gelmiyor. Birçok kişinin başına gelmiştir. Benim başıma da oldu. İstiyorlar, yok diyorsun. Sonra, hadi ya ne olacak. Gerekli falan diyolar. Bir nevi aslında zorluyolar. Böyle iğrenç insanlar elbette olacak. Ama önemli olan bunları umursamaman. Senin bu olayı...
  4. S

Teşekkürler. Ben Kanada veya Almanya'yı düşünüyorum. TM olduğum için biraz da kısıtlanıyorum ama Yönetim Bilişim Sistemleri isimli bölüm sayesinde yazılım alanında çalışabilirim. Dil konusunda da haklısınız. Değerlendirmeye çalışıcam. Pp güzelmiş :D
  5. S

Arkadaşlar selam. Biliyorsunuz ki seçimleri kaybettik. "Kaybettik" dememin sebebi bu platformu kullananların gençler olduğunu düşünüp gençlerin de doğru fikirler verebildiğini düşünüyor olmamdandır. Tabi yine de herkesin kendi fikri. Ben de bir genç olarak ülkenin geldiği bu noktadan mutsuz ve...
Top Bottom