Arama sonuçları: *

1. Samaeldrazi

Vitamin ve Mineral Kaynağı Açısından Hangisini Önerirsiniz?

Kefir alır diğeri zaten proteinli süt vitaminli ve mineralli olmaz diğeri de devam sütü
  2. Samaeldrazi

Terlemek iyi birşeymidir ?

Aga sonuçta terliyo yani daha ne kadar açmasını bekliyosun ha koşmuş ha saunaya girmiş
  3. Samaeldrazi

Kilo nasıl verilir? Lütfen bu konuda bilgililer yazsın.

az yiyosun çok spor yapıyosun kendini bayıltmayacak şekilde
  4. Samaeldrazi

16 yaşında 1.90 olan boyum daha uzar mı ?

oha ben 13 olucam 1.80
  5. Samaeldrazi

Sınıfım karantinaya alındı

zorundasın.
  6. Samaeldrazi

Kilo almama bugu buldum

keşke hemen hilo alsam bende ince bişeyim 1635704314 senin kafa baya çizgi roman çalışıyo.DC Comics yazar aranıyor ilgilenir misin
  7. Samaeldrazi

Kaç kilo olmalıyım 1.80 ?

post up oynuyorum spinle potaya bırakıyorum genellikle
  8. Samaeldrazi

HAFTA SONU NE YAPMAM GEREKİYOR AKTİVİTE TAVSİYESİ

basketbol oyna
  9. Samaeldrazi

post up turnikede dar alanca kalınca oynuyorum. Tek point guard oynamadım şuana kadar
  10. Samaeldrazi

Proteinden yana sorun yok şuan ki vücudumda zaten yağ kütlemde az kilo alınca hemen kasa çevirmeyi planlıyorum basketbolda hem cardio olur
  11. Samaeldrazi

Şuan 50 iken çok rahat yükseğe zıplıyorum az daha zıplasam spor salonundaki potaya smaç basıcam.70 kiloyken bacak çalışıp yine aynı yüksekliğe zıplayabilir miyim 1634394506 Turnikeye kalkıyorum ve şutör olarak mevkim arada pivot oynuyorum hep değişiyo zıplamam gerekiyo her türlü
  12. Samaeldrazi

Fazla kilolu olmak zıplamamı engeller mi
  13. Samaeldrazi

1.80 13 yaşındayım basketbolcuyum şuan 50 kiloyum internette 71 kilo diyor kaç kilo olmam lazım. Fitnessa gideceğim.
  14. Samaeldrazi

Bol Kalorili Milkshake Tarifi

Vücuttaki amino asitler,protein ve yağ oranı için testler var adlarını bilmiyorum ama bi aile hekimin vs varsa ona söyle
  15. Samaeldrazi

Bol Kalorili Milkshake Tarifi

Protein tozu vs kullanacaksan ve gainer ilk önce git bir test yaptır fazla protein sindirimi ve sentezlenmesi böbreği yoruyor hastalık yapabiliyor dozunu kaçırmamak lazım.
  16. Samaeldrazi

Saç derimde pullanma var ne yapmam lazım ?

O kadar bilmiyorum ama babamdada egzema artık saç derisinde olan pullardan var kimseye sıçramadı
  17. Samaeldrazi

Saç derimde pullanma var ne yapmam lazım ?

Saç derisinin yeterince hava almaması nemsiz ve kuru kalması saç diplerinde kabuklanmanın en yaygın nedenlerindendir. Aynı zamanda psikolojik nedenler, mantar, sedef, egzama, saç kıran ve zona hastalıkları da saçlarda kabuklanmayı tetikleyen nedenler arasındadır. Doktora gittiğinde bunlar için...
  18. Samaeldrazi

BionTech mi SinoVac Mı Olmalıyım?

Doktoruna sor buraya sorma 1632586662 Biz maskesizlere çok güzel iltifatlar ediyoruz.
  19. Samaeldrazi

çene altımda bir şey oldu ne olduğunu bilmiyorum

istersen git
Top Bottom