Arama sonuçları: *

1. S

Saçta aşırı yağlanma

Saçlarım aşırı fazla yağlanıyor 2 veya en fazla 3 gün arası saçlarımı yıkıyorum ancak halen yağlanma çok fazla şu anda head&shoulders kullanıyorum buda fazla işe yaramadı
  2. S

Sürekli Borç İsteyen Arkadaş

Genellikle şuan var ama harcayamam mesela şunu alacağım durumum sıkışık diyorum ben
  3. S

Lisede Ortalama ile Geçilirse Sorumluluk Sınavına Gircekmiyim

Matematiğin yılsonu ortalaması 47
  4. S

87 OBP İle İyi Bir Liseye Girilirmi

Hocam önce 91 lik liselere bakın bi bazen boş kontejan olduğu zaman girebiliyorsun benimde 87 idi daha sonra anadolu lisesinin derslerinden yani zor olmasından dolayı anadolu teknik lisesine gittim
  5. S

Lisede Ortalama ile Geçilirse Sorumluluk Sınavına Gircekmiyim

Merhaba benim ortalamam 68 falan ancak matematik dersinden 47 ile kaldım karnede ortalama ile geçti gözüküyor şimdi sorumluluk sınavına gircekmiyim
  6. S

Üstteki üye hakkında bir şey yaz

ismi görünce aklıma cicibebe geldi
  7. S

Çocuken yaşadığım travma yardımcı olur musunuz konuşarak düzeltebiliriz belki

Hocam kafanıza takmayın aklınıza geldiğinde gülün ve o ana geri dönüp şunu yapardım gibi tepkiler kullanmayın bunları düşündüğünüz zaman iyice takıntı haline gelir ve devam eder
  8. S

Hoca proje notunu değiştirebilirmi

10 Anadolu teknik hocam
  9. S

Hocam ilk dönem 59,9
  10. S

E şimdi bırakcak bu kesin beni sonra uğraş dur sorumlulukla
  11. S

Yok yani o ara derse ilgi göstermiyormuşum vs gibi şeyler dedi
  12. S

Öncelikle merhabalar bügün ingilizce dersimiz vardı geçenlerde bir sunum yapmıştık ve hoca grubumuza 85 Puan vermişti bende grupta en çok emek verendim ve hoca bunu biliyordu buna rağmen hiçbir şey yapmayan çoçuğada 85 vermişti bügün de dersteyken derse katılmaya çalıştım hiç kaldırmadı tamda...
  13. S

Okulda ininal kartla görülsem disiplin yermiyim?

Hocam sizce bir sorun çıkarmı eğerki sorun çıksaydı 13 yaş üzerine satılmazdı 1682959660 Ha belki kurallar değişmiştir bilemem belki direk sınır dışı edilirsin
  14. S

Okulda ininal kartla görülsem disiplin yermiyim?

Hocam Allah Aşkına saçma sapan sorular sormayın direk okuldan atarlar
  15. S

artık bu mesleği icra etmem için çok mu geç

Böyle bir yerde çıraklık yapmanız lazım daha sonra zaten yavaş yavaş öğreniceksiniz hocam
  16. S

matematikten 5 aldım

Geçen Dönem 11 di şimdi 29
  17. S

Müstakil ev mi Daire mi ?

Hocam şuan dairedeyim vallahi bıktım ya en güzeli müstakil ev
Top Bottom