Arama sonuçları: *

1. Scorp!on

geçmeyen öksürük nasıl geçer

çok teşekkür ederim deneyeceğim
  2. Scorp!on

teşekkür ederim reisim
  3. Scorp!on

teşekkür ederim az önce ilaçlarımla beraber kekik suyu içtim birazdan deneyeceğim teşekkür ederim
  4. Scorp!on

iftardan sonra hocam 1710781115 benim 3. 4. gün sadece öksürük kaldı ve öksürük sebebiyle burnum akmaya başlıyor öksürmediğim zaman burnumda sorun yok
  5. Scorp!on

1 gün tutmadım bugün denemek istedim de başarısız oldum
  6. Scorp!on

arkadaşlar bir öksürük var geçmek bilmiyor kuru başladı sonra balgamlı gelmeye başladı doktora gittim ateşim yükselmişti serum yedim soğuk algınlığı için geçti fakat öksürük duruyor bir de oruç tuttuğum için su ilaç içemiyordum gün içinde bundan dolayı boğazım sanırım tahriş olmuş siz ne...
  7. Scorp!on

🔴NASIL KİLO ALIRIM???

kral her sabah 1 ekmek fix zaten ama yarım ekmekleri ben zevkine yiyordum sarelle ekmek akıyordu 2 defa falan
  8. Scorp!on

🔴NASIL KİLO ALIRIM???

bro fazla yürüme günde 5 öğün 1 öğün mutlaka fast food olacak şekilde ye hayvan gibi oluyorsun ben öyle yapmıştım ama yağlanma yapar haberin olsun fit olmaz :D
  9. Scorp!on

Sol kulağım az duyuyor ve randevu alamıyorum

geçmiş olsun bu arada bir anda mı oldu yoksa su kaçtı mı hiç
  10. Scorp!on

:d özele gitmen iyi olur gibi
  11. Scorp!on

acilden girme şansın yok mu
  12. Scorp!on

sırt çatlaklar neden oluşur

hızlı uzama ve kilodan oluyor genelde bende de çok var bir anda 55 kilodan 75 e çıktım korona döneminde 1.55 den 170e çıktım öyle oldu yaş 17 benim
  13. Scorp!on

hamam otunu çıplak elle kullandım sorun olur mu

çıplak elle bacak için hamam otu kullandım elime şampuan da sürmüştüm yıkarken elimi 5 6 defa yıkadım iyice ama hala sabun gibi şeyler olabiliyor sıkıntı olur mu
  14. Scorp!on

2.doz biontech aşısından sonra yan etki oluyor mu

biontech bildiğim kadarıyla direkt ölü virüsü enjekte ediyor yani direkt antikor ben biontech öneririm
  15. Scorp!on

evet aynısı bana oldu şu an iyiyim
  16. Scorp!on

anlıyorum ama kendimi dayak yemiş gibi hissediyorum
  17. Scorp!on

teşekkürler
  18. Scorp!on

arkadaşlar dün baş ağrısı vardı aşıdan 2 3 saat sonra parol içtim geçti şimdi ateşim 36.5 37 arasında dolanıyor ve biraz halsizlik var bunlar normal mi bir de iğne olan kolum aşırı ağrıyor size ne gibi etkileri oldu belirtirmisiniz NOT: ilk doz da çok bir yan etki olmadı hatta nerdeyse hiç...
  19. Scorp!on

Söylerken utanıyorum dalga geçmeyin.

aslında öyle yapacaksan da plastik kısmını kırma
  20. Scorp!on

Söylerken utanıyorum dalga geçmeyin.

hocam banyo jiletleri var onları kullanabilirsiniz bir şey olmaz normal yara
Top Bottom