Arama sonuçları: *

1. Scorp!on

🔥🔥🔥🥶Dolar yanıyor 26.02🔥🔥🔥🔥

brom bahsettiğim sıkıntı halkı etkileyen türden sıkıntı olan zaten her türlü halka oluyor orası ayrı ama bu durumda bizlerden olmayana da sıkıntı yaratır istenen verildi tek tek doların bir nebze de olsa düşmesi gerekir diye düşünüyordum zaten 27 TL ye kadar yolu vardı başından belliydi ama ilk...
  2. Scorp!on

Piyasanın aranan isimleri faiz arttırımı istendi arttırıldı eğer sizin düşündüğünüz seviyelerde faiz arttırımı olursa emin olun büyük sıkıntılar yaşatır piyasadakiler bunu bizden iyi biliyor dolar düşerdi ama sıkıntı yaratırdı spekülatif bir şeylerin olduğunu buradan düşünüyorum zaten
  3. Scorp!on

ya neden bilmiyorum ama spekülasyon gibi duruyor çünkü piyasadan istenen yapıldı faiz arttırıldı piyasaya güven ortamı sağlanmaya çalışılıyor beklenen isimler geldi ama dolar hala artıyor bana kalırsa bir spekülasyon var gibi
  4. Scorp!on

Sizce BTC anlık bir artış yapıcak mı ?

yani doğru ama bu düşüşün altında multi milyonerlerin ticari düşüncesi de olabilir
  5. Scorp!on

35k da bu seviyeyi bekliyordum sanmam
  6. Scorp!on

ytd ben bu seviyelere düşeceğini 34 binde tahmin ediyordum bence yükseliş yapabilir ama bu arada dolar da ayrı bir yükselişte buna bağlı olarak altında da bir artış söz konusu olabilir ytd değildir son karar sizin
  7. Scorp!on

dolar 12.57 sert düşüş (yorumlayalım)

açıklanan veriler doğruysa 8 TL olması lazım dı ama şu seviyelerde 10 ideal
  8. Scorp!on

13 oldu kumar büyük bakalım
  9. Scorp!on

gerçekten borsa bizde değişik işliyor
  10. Scorp!on

bana kalırsa çin borsalarının açılması ile daha da düşer gibi
  11. Scorp!on

kendileri zengin oldu bile
  12. Scorp!on

bana yükselmez gibi geliyor çünkü gizili bir faiz arttırımı oldu aslında
  13. Scorp!on

arkadaşlar dolar çakılıyor yorumlarınızı bekliyorum
  14. Scorp!on

2 yıl sonraa 1 Euro kaç TL olur

eğer açıklanan veriler gerçekse cari fazla vereceğiz bu durumda doların şu an en fazla 8.5 olması gerekir bu seviyede olmaması da dışarıdan bir müdahale olduğu anlamına gelir spekülasyonlar biterse 10 civarı olur ama bana kalırsa eğer veriler gerçekse hükümet değiştirilene kadar ya da...
  15. Scorp!on

amazon dropshipping kazançlı olur mu ?

ilginçmiş
  16. Scorp!on

ederiz hocam sıkıntı değil o yeterki öğrenci adama bir geliri olsun bu işe en az kaç TL ile başlanmalı bu arada
  17. Scorp!on

peki stoksuz satış var mı bunda
  18. Scorp!on

peki başka bir iş var mı yoksa en iyisi bu mu
  19. Scorp!on

arkadaşlar dropshipping yapsam kazanç sağlarmıyım öğrenciyim ek gelirim olsun istiyorum benim için en iyi iş hangisi olur
  20. Scorp!on

FED Nasıl Böyle Kafasına Göre Faiz Yükseltebiliyor

evet o da var ama ben çin piyasasını sevmem 1614940781 benim görüşlerime göre olası bir durumda en sıkıntıya girecek ülkelerden biri
Top Bottom