Arama sonuçları: *

1. S

Krampon soğuk suda mı sıcak suda mı küçülür?

Hocam nasıl yaptınız ve işe yaradı mı
  2. S

Masaüstü simgelerin ismini yok etme

Hocam simgelerin altındaki adı silmeye çalışıyordum ama yaptım başka türlü
  3. S

Masaüstü simgelerin ismini yok etme

Arkadaşlar bir türlü yapamadım bir tanesinin ismini yok edince diğerleri olmuyor aynı ad diyor nasıl yapabilirim
  4. S

Yatırım yapacak olsaydınız nereye yapardınız?

Düşmeyeceğinden emin olduğunuz yerden hisse almak gelirisi de az oluyor ama net dir risk almak istemezseniz
  5. S

Giresun'da ne yetişebilir

Arkadaşlar Giresun da yaşıyoruz fındığı bırakıp başka seyler ekenler var artık sizin öneriniz varmı ben şunu şunu denedim güzel şuanlik deneyin dediğiniz varmı salep ekliyormus herhalde para si güzel hemde yenilik sizce ne olabilir badem deneyeceğiz
  6. S

Sadece yüz için traş makinesi

Arkadaşlar sadece yüz için traş makinesi almak istiyorum jilet gibi olsun tüyleri Direk almasını istiyorum şuan bir tane var dağa yol vuruyorum resmen 10 kere üzerinden geçiyorum, kısaca küçük tüyleri flan alsın direk max1.5 k önerilerinizi bekliyorum
  7. S

yakın kız arkadaş mevzusu

rütbe düşür hocam diğer arkadaşların neyse o da o olsun ama selamda ver yani tabi bu lay sürekli aklında bulunmasın milletin derdini çekme salla başka arkadaşlarınla kafanı dağıt
  8. S

Bu halı sahaya kulüplerin gelme hakkı varmı

Arkadaşlar küçük ilde yaşıyorum böyle 5-6 saha var ortak alan ama bu ortak alanlara sürekli kulüp ler gelip antrenman yapıyor simdi eski den çöplük vardi bu çöplüğü yikil halısaha basket flan bilmiyorum 4 tanemi ne saha yapıyılar küçük halısahali park gibi ama saha lar okadar küçük değil buraya...
  9. S

İtalyan isim ve soy isim önerisi

arkadaşlar oyun için sade italyan isim ve soy isim önerisi bekliyorum bir kaç ricam var sade olsun fazla uzun olmasın okunuşu zor olmasın şimdiden teşekkür ederim
  10. S

20 Kg kaliteli duvar boya önerisi

Arkadaşlar 20 kg duvar boyası önerisi 600 TL bandında en kaliteli boyayı önerir misiniz? oda yeni sıvandı boya vurduk boya pek iyi degil boyanin üzerine bir daha vuracağız bilen veya kulanan arkadaşlar önerirse sevinirim
  11. S

Paradan sürekli bu şekil mesaj geliyor

Hocam para vermeden abone olunmuyor demi ücretsiz sure ile mi oldum acaba
  12. S

Paradan sürekli bu şekil mesaj geliyor

Arkadaşlar Microsofta girmiştim bi ara biyere tıklamasım herhalde otomatik kartımdan para çekmeye çalışıyor nasıl kapatcam
  13. S

FıveM yabancı isim önerisi

Başka ne önerirsin
  14. S

İtalyan önerirmisin ama böyle biraz sade olsun
  15. S

Hanbi ülkeye ait kanka yani yaygın olan ülke 1690378798 Birazdaha sade olsa daha iyi olur michael gibi ama soy a bulamadım bunlara dante 1690378823 Başka da oneririmisin kanka
  16. S

Arkadaşlar FiveM'de yabancı isim önerir misiniz aşırı abartı olmasın dandik de olmasın uyumlu soyad ile birlikte İtalyan Meksika vs. Ülkere göre isim önerisi soyad la isim ayni ülkenin olsun ve uyumlu olsun şimdiden teşekkür ederim
  17. S

14 yaşındaki birisi tek başına otobüsde gidebilirmi?

Peki nereden bakabiliyorum öğrenebilirim
Top Bottom