Arama sonuçları: *

1. S

Öneri 400-600K arası otomobil öneri

Arkadaşlar bu fiyata otomobil ne alınır sizce eğlencesine açıyorum bir tık honda var aklımda ama fark emiyor kasa tipi sedan olsun
  2. S

Öneri Max 370 bin araba önerisi

Hocam şekil olara iyide araba saglam değil ya 2 büklüm oluyor hadi herşeyi geçtim freni sıkıntılı abi bizde yok ama çevremizde çok kullanan var 1714952044 Hocam sjsksks
  3. S

Anladım hocam zaten kesin değil saglam bir mibusumuz var ama şehirde gitmiyor iste gezmeye flan belki şehir için kartal dicem kartal dahada pahalı
  4. S

Başka ne olabilir hocam şekilli iyi taksi tarzı
  5. S

Arkadaşlar hem köyde hem şehirde kullanacağımız bir araba lazım daga gidiyoruz fındık zamanı sadece gitmek için yük için değil kartal çok iş yapıyor ama freni flan sıkıntı şekil olarak iyi ama frenden dolayı flan pek yanaşmıyoruz şekilli de güzel olucak doblo düşündük başka ne olabilir sizce başka
  6. S

Yardım Kaza yaptım sizce tamiri ne kadar tutar

Üzerine Kat yeni araba al hocam
  7. S

Gece canım sıkıldı arabayı kaçırdım

Hunun toksitlikle alakası yok kanka sen şuan yazmak için yazıyorsun ben sadece merak ettim neden böyle bişey yaptı el freni çekip arabanın gitmeyeceğini herkes bilir
  8. S

Kanka ne acemiliği bunu çocuk bilee bilir bence kafada bir sıkıntı var
  9. S

Hocam bence tek sorun El freni çekik 4 km yol gitmeniz değil bence bir psikologa başvurun bir insan neden böyle bir şey yapar her şey okey el treni çekip neden gaza basarsın alıp yanlayip kaza yapsan eywallah
  10. S

Hayalinizdeki Araç !

Az daha basılması lazım
  11. S

1.250.000 TL ye alınabilecek en iyi bmw

Tofaş mi alion sjksksks
Top Bottom