Arama sonuçları: *

1. S

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

hocam sizle tartışmaya girmeyeceğişm yurt dışında doktor dan çok mühendis yazılım vs. meslekler doktorlardan daha önemli
  2. S

benimde çevremde var hocam ikimizde yalanmı söylüyoruz şimdi demek istediğim bizim ülkeden doktor çok çıkıyor ama ülkede durmuyor mühendislik daha gerekli vatan millet meselesi olunca mühendisle çok ihtiyaç oluyor demek istediğim o doktor olursa sistemden bunalıp gidebilir ama başka ülkeye riskli
  3. S

hocam ben verilere dayanarak diyorum yurt dışana giden doktorun bizim ülkeden haddi hesabı yok randevu bulamamanın sebebi sitemle alakalı
  4. S

hocam yabancı ülkeler için mühendislik doktordan çok daha önemli bizim ülkede çok fazla zaten doktor mezunu var ülkenin geleceği için mühendislik şart bence gerçekten düşünün hayırlı günler size
  5. S

hocam siz bilirsiniz ama bu ülkenin mühendislere ihtiyacı var bence mühendislik üzerine okuuyun ülkede fazldaca doktor var yurt dışında hep mühendislik üzerine gidiyorlar yanlış anlamayın tavsiye amaçlı
  6. S

İki harf fazlalığından hoca 15 puan kırdı

Boşver notun zaten yüksek arada bir içinden küfür et sinirlenince flan sinir topun olsun
  7. S

Ders çalışırken esneme

Kolonya alıyorsun hocam eline döküyorsun sonra yüzüne vurup defterle yelpaze yapıyorsun
  8. S

Ders çalışırken esneme

kolonya
  9. S

Özel eğitim için paragraf kitabı

Hee anladım saolun internette vardır demi
  10. S

Hocam zor olmazmi 12. Sınıf düzeyi bir kitap olmasın
  11. S

Arkadaşlar kardeşim yaşıtlarına göre birazdaha geri ders konusunda çok kötü matematik zaten yapamaz ama kendini gelistirebilmesi için paragraf çözmesini istiyorum yorumlar gücü artsın konuşulanları daha kolay kavrasin vs. Ne önerirsiniz 8. Sınıf ama o düzeyde yapamayabilir çok zor olmuyacak...
  12. S

Öğrenci için küçük yatırımlar

Hocam anlamadığım banka hesabı ne için papara vs. Olmaz mı birde halka arzın uygulaması yokmu nereden alınıyor birde neye göre alacağım
  13. S

Banka hesabi şartmi ve hangi banka hesabı olması lazım bende papara var yatırım hesabı ac dediğim deki riskler nedir birde uygulamayı kendim açarım benim tel dede olmazmi hesap Halk arz dan bir şey almak icin banka hesabı şartmi yani
  14. S

17 Peki bunları nerden takip edebilirim uygulamaları varmı nasıl haberdar olabiliirim sürekli birde bu işi nasıl öğrenebilirim kendimi nasıl geliştirebilirim
  15. S

Arkadaşlar öğrenciyim derken herhangi bir derdim sıkıntım tok harçlığımdan para kızıyorum biraz arkadaşlarım meslaa gezer tozar ben onun yerine bu parayı degerledirmek istiyorum şimdi bazi arkadaşlar yardımcı olmuş eyw ama hiç bilmeyen biri bunları anlamayabilir halka arza nereden nasıl yatırım...
  16. S

Arkadaşlar öğrenciyim bazen 500 TL elime para geçiyor bu parayı nasıl degerlendirebilirim mesala halka arz diyorlar küçük yatırım için ama nasıl işliyor para kaybetme riski varmı halka arz da olmasına gerek yok legal herhangi küçük daha az riskle ne yapabilirim para çar cur olmasın en azından
  17. S

Okulda dert oldum ne yapmalıyım?

Dostumu kesinlikle şikayet et kısayol cimere yaz en azından bak sırf kendi istedikleri olsun diye sana kudurmus vs. Diye hakaret edilmiş asla kabul edilecek bir şey değil üzerine iftira atıp seni olamayan birşeyden dolayı disipline vericeklermis kesinlikle şikayet et bunlar kim okurken sinir...
  18. S

Matematik cebir ne arkadaşlar

Hocam onlara bakmayavagiz 3 ayda yetişmez 1708547156 Me bilim hocam bize bişey demediler okulda 1708547313 Hocam cebir bu konuların toplamına denmiyor mu Cebir konuları nedir? Tüm Cebir Konuları Cebire Giriş Denklem ve Eşitsizlikler. Doğrusal Denklemler, Fonksiyonlar ve Grafikler. Diziler...
  19. S

12 1708547088 Hocam anla buryaa yazarken bile zorlandım nasıl sorayım
  20. S

Binom ne hocam
Top Bottom