Arama sonuçları: *

1. S

twitter da m*l dediğim kişi cimere şikayet etmesi :)

siz para kazanmayın diye bundan sonra küfür etmiyeceğim
  2. S

%35 olmazmı hocam şimdi nasıl yapıyorsunuz tam anlatırmısınız
  3. S

hocam emiinmisiniz ben herkesi şikayet edicem yoksa ve bundan sonra bir beyfendi olucam 1706651641 buundan sonra dava açılmayacak şekilde küfür etmeyi öğrenmemiz lazım
  4. S

İnstagram bot takipçi ban yedirtirmi?

Ban yemesende hesap gg oluyor misal senin takip etmediğin kişiler flan oluyor değişik sakın yapma bencd
  5. S

Discord bir sunucuya ne zaman girdiğimizi öğrenme?

Arkadaşlar discord da herhangi bir sunucuya ne zaman girişime nasıl bakabilirim kendim üye olduğum bir sunucuya
  6. S

NYGMA'nın videosunu izleyen ateistler ne düşünüyorlar?

Hocam videoyu atma şansınız varmi nedir bu olay
  7. S

TWİTCH HESABIMI NASIL SİLERİM

6 ay flan galiba evet 3 ay değil ama Eminim devre dışı değil sileceksiniz dire biliyorum veya ayni şey
  8. S

TWİTCH HESABIMI NASIL SİLERİM

3 ay olsa iyi 6 aymi 9 aymı ne ben çok demedim olmuyor
  9. S

Sadece YouTube da olan donma

Arkadaşlar sorum başlık ta sadec YouTube da oluyor 20 dk izliyorum.bi anda donuyor filmi en başa Alıyorum yine aynı yerde donuyor
  10. S

İnstagram Askı Alınma

Valla aw sjsjsjs
  11. S

İnstagram Askı Alınma

Merhaba arkadaşlar istegramim nedensiz yere sürekli askıya alınıyor istegrama yazıyorum 2 gun sonra tekrar kapanıyor hesabım, gmail den attıkları yazida bu 10 kez flan gelmiştir bu olay sürekli tekrarlaniyor Gmail den yanlışıkla hesabınızı dondurmusuz özur dileriz diyor lar lütfen yardımcı olun...
  12. S

Watsap hesabım çalındı

Internette öyle okudum 300-390 gün araştırma oluomus bazıları sey dio bulumuyor ilgilenilmiyor takipsiz bırakıyor lar diyorlar
  13. S

Watsap hesabım çalındı

Watsap hesabını zaten aldık orda sıkıntı yok ama bunu yazan kişi öğrenmek istiyorz karsi tarafa hesabınızın çalındığını soylesek ve kanıtları göster sek bile inanmıyor önemli olan o kisi bulabilmemiz siber suçlara şikayette bulunduj bu surec nasil surer bulabilirlermi?
  14. S

Watsap hesabım çalındı

Watsapi kurdartik zaten fakat kufur edilen kisi şikayet ci bizde şikayet de bulunduk bu süreç nasil ilerler bunu yapan kisi bulunabilir mi ne kadar surede bulunur sorun bu
  15. S

Watsap hesabım çalındı

Merhaba, kardeşim oyun oynarken bir linj geliyor ve buna tıklıyor buna tıkladıktan sonra bizim adimiza bir gruba küfür yazılıyor watsapdan 1 saat sonra baskasina sahsi yazılar atılıyor ama biz yazmiyoruz ve telefonumuza bu watsap baska bir cihaza kaydediliyor ve bizim oturumumuzun kapandığını...
Top Bottom