Arama sonuçları: *

1. Sh1n

Çözüldü✓ AMD SÜRÜCÜLERİ HATA VERDİ!

Olmaya çalıştım da halletiyseniz ne mutlu. Bu arada bu sorun bana da oldu bir ara ya ama pek umursamadım video izlerken ekran gitti geldi. 1650894095 Gelişmiş Senkronizasyon, bazı oyunlarda ve sistem yapılandırmalarında etkinleştirildiğinde siyah ekranın oluşmasına neden olabilir. Gelişmiş...
  2. Sh1n

DDU' nun kurulumunu nereye yapmıştın?
  3. Sh1n

DDU kurulumu yaptıysan sol alttan windows simgesinden shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat karşına mavi ekran gelecek sorun gider kısmına tıkla gelişmiş seçenekler de başlangıç ayarlarına basıp yeniden başlata bas. Sonra karşına sıralı liste gelecek klavyeden 4 tuşuna basarak güvenli modu...
  4. Sh1n

Monitör değişince Vdrop gitti

Estağfurullah ne kusuru yardımcı olmayı denemeniz bile güzel bir şey herkesin düşüncesi önemli şu anda.
  5. Sh1n

Hocam bir tık yanlışınız var şuan eski değerleri hatırlamam adına 1.250V 4.6GHz ye ayarladım Aida64 sadece FPU testini başlattım. AOC monitörlede 93-94W güç tüketiyordu şuanda bu monitörlede aynı gücü tüketiyor. Stress testlerinde çözünürlük düşünce güç tüketimi felan düşmüyor sanırım gene aynı...
  6. Sh1n

Evet. 1607585873 Şuanda Televizyonda da testini gerçekleştirdim (çözünürlük 1920x1080) sorun yok vdrop çok az 1.150V'un 1.144V'unu verebiliyor.
  7. Sh1n

1280x1024 monitör takılı birazdan televizyonda da deneyeceğim dediğiniz gibi ise. Fakat işlemcinin sıcaklık sıçrayışları bile kayboldu googleye girince 30-35 dereceden 45-50 derecelere sıçramaları yada bilgisayarıma girince indirilenleri, belgeleri açarken ki sıcaklık sıçrayışlarıda ortadan kalktı.
  8. Sh1n

Hayır. Vdrop'un çözünürlükle bağlantısı varmı ki?
  9. Sh1n

Arkadaşlar kullandığım AOC 24G2U monitörde durduk yere ekranda dikey çizgi oluşmuştu bugün onu yolladım sisteme farklı bir monitör taktım. Garip olan şu ki vdrop sorunum çözüldü. Arızalı monitör varken biosa 1.150V girdiğimde yükte 1.119V a kadar düşüyordu şuanda gene aynı 1.150V girili yükte...
Top Bottom