Arama sonuçları: *

1. Squirtle48

Öneri İnterneti odadan odaya taşıma

Türk Telekom değil, elektrikçi çağırman lazım.
  2. Squirtle48

Ev internetinde aynı operatörde başka tarifeye geçersek cayma bedeli öder miyiz?

Şöyle oluyor. Öncelikle siz yine internet sağlayıcınızı arayıp iletişime geçip sorun. Ben 24mb kullandığım internetimi 50mb yükselttim. Herhangi bir cayma bedeli ödemedim. Fakat 24mb olan taahhüt bitiş tarihine kadar devam ediyor. Yeni geçtiğim 50mb olan tarifede geçtiğim günden 2. taahhüt...
  3. Squirtle48

Bu internetle Gta 5 i kaç saat te indirir 800dowloand 900upload

Telefondan yapmış hız testini sanırım? TurkNet ile GigaFiber Hızında İnternet — TurkNet Ayrıca bu linki bir inceleyin derim. Ve testide bugün yapmış fotoğrafın altına bakarsanız tarih vs. yazıyor.
  4. Squirtle48

49 ping evde üst katta 9 ping ?

Benim internetim bağlattığım günden beri 24 Ping sabit. Ne 25 ne 23 oluyor. Emin misiniz? Arkadaşlarınızın hızı oldukça kötüymüş aldıkları internete göre ve sandığınız gibi sürekli oynak bir durum yok ortada. Eğer internet hattınızda veya kablolamanızda bir sıkıntı varsa veya hat değerleriniz...
  5. Squirtle48

Millenicom vs Netspeed

Altyapınızı araştırıp ona göre bir operatör seçin derim. Birinin iyi olduğu yerde diğeri olmayabilir.
  6. Squirtle48

İlk 14 gün içerisinde taahüt bozulur mu ?

Vallahi bilemedim hocam. Arkadaşın dediği olabilir belki. Birde satış mağazasına gidip durumu bildirebilirsiniz eğer yüzünüze kapatıyorlarsa, böyle bir şey yapmaya hakları yok.
  7. Squirtle48

İlk 14 gün içerisinde taahüt bozulur mu ?

Tahminim cayma bedelini ödemenizi isterler. Kesin demiyorum ama sağlayıcınızla iletişime geçip sordunuz mu?
  8. Squirtle48

türk telekom internetimi açmıyorlar

Faturanızı geciktirmeyin. Hiç beklemezsiniz ve evet açılana kadar beklemek zorundasınız yapabileceğiniz bir şey yok. ✌
  9. Squirtle48

Yeni evde ki internet değerlerim :(

Yani usta internet paketinizi değiştirmeniz veya yükseltmeniz lazım ama, değerler düşük bayağı. Eğer alt yapı varsa farklı firmalarla görüşüp yükseltme yapabilirsiniz anca. Başka bildiğim bir yol yok malesef.
  10. Squirtle48

Yeni evde ki internet değerlerim :(

İndirmeye bırakıp bi Türkiye turu yapılır.
  11. Squirtle48

10MBPS Superbox Ping değerleri .

Anladım hocam ne diyim ki.
  12. Squirtle48

Bence bunu belirtebilirsiniz. Kuzenim yeni yapılan bir binaya taşında ve önündeki sokakta altyapı olmadığından bağlatamıyordu. Başvurdu 1-1.5 ay içinde bir arka sokağından olduğu sokağa hat çekmişlerdi.
  13. Squirtle48

Çok enteresan ya. Taşınabilir diye bu kadar da geçirmenin mantığı yok. Başka bir yolu yok mudur acaba. Bir alt sokağınızda falan interneti olan kimse yok mu? Ordan kablo çeksinler dilekçe verin. Yapmak zorundalar diye biliyorum.
  14. Squirtle48

10mbps yerine 100mbps olabilir mi?
  15. Squirtle48

Hangi ev internetini önerirsiniz?

Ben superonline kullanıyorum çok memnunum. Ne kesilme ne yavaşlama ne ping oluyor. 1yılı geçti bağlatalı devam ediyorum aynı şekilde. Fakat bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir.
  16. Squirtle48

Türk Telekom fiber ping sorunu

Bilmiyorum nasıl düzelttiklerinide. TTNet kullanırken çok bağlantım kesiliyordu. Pingim çıkıyordu habire falan. Müşteri hizmetlerini arayıp, bayağı kızgın bir şekilde konuşuyordum. 5-10 dk'ya düzeliyordu. En kötü arıza kaydı oluşturuyorlar eğer başka bir sıkıntı varsa. Onun dışında nasıl...
  17. Squirtle48

Türk Telekom fiber ping sorunu

Arıyorsun müşteri hizmetlerini. Üstü kapalı bir şekilde sövüyorsun, sinirli bir şekilde. Düzeltiyorlar. 😁
  18. Squirtle48

Bu başvuru hakkında ne yapmam gerek?

Verilen bilgilerde öyle yazıyor, belgeleri doldurup, kimlik fotokopinizi de çekip, e-mail veya whatsapp hattından gönderebilirsiniz demişler. O şekilde yapabilirsiniz.
  19. Squirtle48

Bu başvuru hakkında ne yapmam gerek?

Gönderdikleri belgeleri çıktı alıp doldurup imzala. Daha sonra resimlerini çekip e-mail üzerinden gönderebilirsin. İşlemlerini hızlandırmak adına.
  20. Squirtle48

Süperbox yaş sınırı

18yaşında olmanız lazım kendi üzerinize alabilmeniz için.
Top Bottom