Arama sonuçları: *

1. Stread

Rehber Telefondan Bedava Bitcoin Kazma

Sanal makine üzerinden tek pc ile rig kurulamaz mı acaba? 1618518127 Bir telefon ile 2 3 uygulama klon uygulaması bir pc den ise 4 5 sanal makine kurarak bu sistem baya sömürülebilir. Aslında bakmak gerek yasal olarak program klonlara izin veriyor mu? Birde bulut üzerinden mining bu adamlara ne...
  2. Stread

Rehber İftara Veya Sahura Ne Kadar Kaldığını Saniyesine Kadar Anlık Görmek !!!

Sayenizde aklıma müq bir fikir geldi. Adam gibi bir api bulabilirsem yeni programımı forumda paylaşırım. ama galiba elimi çabuk tutmam gerekecek.
  3. Stread

İnceleme CARBOON KW-900 Model Klavye İncelemesi (Uzun Kullanım İçerir.)

Denememiştim çok sağol ama enter tuşu ile hala başım dertte 😂😂
  4. Stread

Işık konusu tuş görme kısmında baya yardımcı oluyor fakat en azından ledleri daha iyi konumlandırabilirlermiş. Bir yer karanlık bir yer çok aydınlık kalıyor o bir tık canımı sıktı ama sonra bütçem aklıma geldi sustum.
  5. Stread

Küçük enter mı Allahım koyacak yer mi bulamadınız kafayı yicem. Şuanki kullandığım piranha nın enter i küçük hemde büyüktür küçüktür yok.
  6. Stread

Galiba bendeki klavye şuanlık memnunum. Ama bence o kadarda sessiz değil.
  7. Stread

Evet yanlış duymadınız 5 kavanoz bal sadece 99tele 99 kuruş. Galiba şuanki klavyeme bir şey olursa bunu alabilirim.
  8. Stread

Asus VG248QG 165hz 0,5MS İlk Bakış

Hocam kasayı hangi renk modunda kullanıyorsunuz auto veya m1 tuşu beni çok tatmin etmiyor genelde m2 ye 2 kere basıp speed i düşürüyorum kumandadan tüm renkleri smooth bir şekilde geçiyor o hoşuma gidiyor siz hangi modları kullanıyorsunuz
  9. Stread

Asus VG248QG 165hz 0,5MS İlk Bakış

Hayalimdeki setup. Aynı kasa ryzen 5 3500x inno3d 1650 var. Crucial ramler var 3600 e oc yapılmış şekilde. MSI b450m-a pro max anakartım var. 480gb ssd im var şuan tek hedefim güzel bir ekipman dizmek. Kulaklık işini gamenote h2016d ile çözdüm ileride güzel bir klavye ve mouse alıp sağlam bir...
  10. Stread

İnceleme 50TL'ye Puding Keycap Aldım Aliexpress

Çok hoş durmuş önceki haline göre hayırlı olsun
Top Bottom