Arama sonuçları: *

1. Sunay

Nat Türü: Teredo Sorunu

Maalesef yok diye biliyorum hocam manuel olarak her defasında hata verdikten sonra yapmanız gerekiyor. fakat steam versiyonunda daha böyle bir sorun ile karşılaşmadım.
  2. Sunay

CS:GO MM mi Faceit mi ?

Dün girdiğimiz oyunda @rdeMStakeN global mesela neredeyse maçı çeviriyorduk ama organizasyon yoktu olsaydı garanti almıştık maçı.
  3. Sunay

Faceitte 3 level maçına girsen bile lem supreme aralığındaki zorluğu yaşıyorsun resmen
  4. Sunay

Try hard oynayacaksan faceit mm rank'ı kasmak istiyorsan mm girmelisin. Oynayışın yeterli seviyede değilse kendini geliştirip faceit gir yoksa büyük hayal kırıklığına uğrarsın. Faceit oynayanlar genelde affetmiyor önüne gelenden hs yiyebilirsin buda oyunu bırakmana bile yol açabilir.
  5. Sunay

Steam envanter görüntüleme hatası

Sunucularda bazen hata olabiliyor. çözüm olarak ben sayfayı yenileyerek deniyorum ve işe yarıyor. durmadan yenilemeyi deneyin hocam en kötü steam'i kapatıp açın. ( kendi çözüm yolum )
  6. Sunay

aimim durduk yere kötüleşiyor

İkisininde mekaniği farklı olduğu için durmadan 2 oyun arasında gidip gelirsen onunla kaynaklı olabilir. Düzenli antrenman yapıyormusun ?
  7. Sunay

Nat Türü: Teredo Sorunu

Format atmasaydınız iyiydi hocam bu zaten forzanın kendi sorunu :D oyunu kapatın ve cmdyi yönetici olarak çalıştırıp teker teker yazıp enterlayarak sırasıyla şu komutları yazın : netsh interface teredo show state netsh int teredo set state disable netsh int teredo set state type=default netsh...
  8. Sunay

CS:GO mu VALORANT mi

Yalnız o 1. Rus'u bi geçemedim oyun boyunca ya 2. Bitirdik :D
  9. Sunay

CS:GO mu VALORANT mi

Bunlar nasıl vuruyor yaaa kesin hile var karşıda !gg verin beyler..
  10. Sunay

YARDİM! CS go da bu hatayı alıyorum

Hata görseli nerede ?
  11. Sunay

VAC ban yedim, CSGO'yu hesabımdan silsem VAC ban gider mi?

sıkıntı çıkacağını sanmam, dediğim gibi bilgisayarınızda hile programı veya ona benzer şeyler bulundurmayın.
  12. Sunay

korkmanıza gerek yok bilgisayarınızda 3.parti uygulamaları açmayınız.
  13. Sunay

telefon paylaşımı üzerinden veriliyor hocam bizzat yaşayan arkadaşlarım oldu
  14. Sunay

Aynı telefon numarasını kullanırsan telefon paylaşımından yeme ihtimalın var.
  15. Sunay

Maalesef gitmez. Vac ban genellikle kaldırılmıyor. bazı istisnalar hariç
  16. Sunay

Bir steam hesabını iki kişi kullanmak

Oynanmaz diye düşünüyorum
  17. Sunay

Epic games den gta 5 indiriyorum kac sa de inebilir

104 gb 1.3 mbit ile yaklaşık 22 saat 33dk
  18. Sunay

Epic games den gta 5 indiriyorum kac sa de inebilir

https://downloadtimecalculator.com/ bu siteden hesaplayabilirsin Uyku modunda indirebilir ama kapattığında indirmez. Bilgisayarının açık kalması gerekiyor.
  19. Sunay

GTA 5 heiste girmeyorum

Rica ederim, keyifli oyunlar dilerim :)
  20. Sunay

GTA 5 heiste girmeyorum

Dediğim gibi bilemiyorum yani mapte lester ile ilgili bişey varmı bakmayı deneyin en kötü lester'ı arayıp tüm heistleri iptal etme seçeneği var ona basın
Top Bottom