Arama sonuçları: *

1. Tüysüz Ferdi

Türk Telekom Evde İnternet Fiyat Hakkıda Sorularım var

Ben 100mbps e 149 lira ödüyorum 1.5 yıl daha taahhüt var kampanya vardı ben baglaticagim zaman hemen kaptım
  2. Tüysüz Ferdi

Superonline fiber hakkında

Süperonline sokağa fiber çekti.Sokagin başına kutu koydular her binanın önünde kaldırımda beyaz Superonline f/o yazan şey var binaya kutu cekicekler mi yoksa başvuru mu yapmamız gerekiyor ? Daha yeni çekildi mahalleye çekilmeye devam ediyor.
  3. Tüysüz Ferdi

1000 MBPS İNTERNET artık her eve gelir mi

Upload niye 20 ?
  4. Tüysüz Ferdi

Yardım Bedava internet veren yerler

Turkcelli isen gollercepte ve gnç uygulamalarına bakabilirsin
  5. Tüysüz Ferdi

Bina 80 Mbps destekliyor 100mbps paketine yukseltsem kopma sorunu yaşar mıyım

@Mehmet Yılmaz zaman bulamadım atamadim şuan iletiyorum rica etsem bakabilir misin ?
  6. Tüysüz Ferdi

75 70 alsam bile yeter kopma sorunu vs yaşar mıyım acaba
  7. Tüysüz Ferdi

Şuan çalışıyorum akşam iletmeye çalışicam
  8. Tüysüz Ferdi

Dün TT den ekipler geldi binaya gelen kablo eskiymis sifiriyla değiştirildi ayriyeten bina 1 aylık tesisat sağlam sitelerde 78 80 gösteriyor ama 1646220231 Farklı konularda ve forumlarda kopma sorunlari yasanlri görünce danışma ihtiyacı duydum
  9. Tüysüz Ferdi

Turktelekomdan 50 Mbps paket aldım bina yeni binaya çekilen kabloda yeni paketi 100 Mbps olana yukseltsem sorun olur mu kopma yaşar mıyım saha dolabına 100m uzaktayım altyapım 78 destekliyor kablolar sıfır sorunsuz
  10. Tüysüz Ferdi

Altyapı gelmiyor ne yapmalıyım

Apartmanda 6 daire var ve hepsi verdi
  11. Tüysüz Ferdi

Altyapı gelmiyor ne yapmalıyım

Yeni yapılan bir binaya geçtim diğer tüm binalarda fiber VDSL vs var bizim binada yok müteahhit ile görüştüm basvuruda bulunmuş.Bizde dilekçe verdik 2 ay oldu herhangi bir aksiyon alinmadj farklı forumlarda turktelekom CEO'su işimi çözdü twitterdan dm attım vs diyenler var bazıları araya birini...
  12. Tüysüz Ferdi

Altyapı hakkında destek

1 Ay sonra inşaatı biticek olan 0 bir binaya gecicem bina şehirin merkezinde (Bursadayim) inşaat bittiğinde eve geçtiğimizde herhangi bir sağlayıcıya gidip internet actirabilir miyim yoksa öncesinde altyapı için dilekçe vb vermek gerekiyor mu farklı forumlarda benzer konular gördüm bilgi almak...
  13. Tüysüz Ferdi

Superonline taahhüt iptal etme

Altyapı desteklemesi gerekiyor
  14. Tüysüz Ferdi

1 kez bile kesilmedi 2 sene oldu nerdeyse sadece yetersiz dowland upload yüzünden iptal ettiricem gectigim yerde internet olduğu için ettiricem zaten yoksa farkli pakete geçip devam ederdim
  15. Tüysüz Ferdi

Adres değişikliği yapicam taşıma ücreti ödemek yerine parasını verip iptal ettiririm 1636890516 Sozlesmede 2 yazıyor sözleşme elimdede 1 yıl dava ile uğraşmak yerine 200 veririm
  16. Tüysüz Ferdi

Bitmeden gecicem iptal ettirip 1636889852 Yani herhangi bir cayma bedeli ödemeniz gerekiyor falan derlerse kabul etmiyorum
  17. Tüysüz Ferdi

Aktif olarak 1 sene 10 aydır Superonline adsl kullanmaktayım 2 ay sonra taahhüt bitiyor taşındığım için iptal ettirmek istiyorum iptal süreci nasıl işliyor ve maliyeti ne kadar olur acaba ?
  18. Tüysüz Ferdi

internet altyapım hakkında

Tahmini 61'dir muhtemelen belki 80 90 alırsın belki 30 40 1635848165 30 40 değil 50 60 / 80 90
Top Bottom