Arama sonuçları: *

1. THE REAL SLİM SHADY

yabancı rap ilk 3'ünüz kimler?

biraz geç oldu kb ama sayayım 1.eminem 2.biggie 3.big dady kane
  2. THE REAL SLİM SHADY

Şu Anda Ne Dinliyorsun?

neler diyorsun harun abi:oops:
  3. THE REAL SLİM SHADY

Şarkıcının siyasi görüşünden dolayı onun şarkısını dinlememek.

asla siyasi görüşüne göre kıyaslamam sanatçıları örnek eminem donald trumpu eleştirdi diye dinlemeyi bırakmam başka birini eleştirse yine umrumda olmaz kimsenin siyasi görüşü bizi ilgilendirmez
  4. THE REAL SLİM SHADY

eminemin son remixi nasıl sizce?

hocam benim için güzel geliyor hala eski şarkıları kadar iyi değil tabii eski enerjisi yok 50 sine gelmek üzere adam ama ben yeni tarzınıda yakıştırdım emineme
  5. THE REAL SLİM SHADY

godzillada gayet güzel killer benim baya hoşuma gitti eminemin flex attığı kısım falan çok iyi bence
  6. THE REAL SLİM SHADY

pardon hocam düzelltim hemen
  7. THE REAL SLİM SHADY

biraz geç oldu ama şimdi konu açtım sizce killer remixi nasıl olmuş ben çok beğendim kaç gündür dinliyorum şaheser eminemin verse çok hoşuma gitti özellikle sizce nasıl? link:
  8. THE REAL SLİM SHADY

Rap Tarihindeki En İyi Dissler Hangisi?

ingilizce rapdan dissler söyleyeyim biggie-long kiss goodnight eminem-nail in the coffin nas-ether ice cube-no waseline 50 cent back down aklıma şuanlık bunlar geldi
  9. THE REAL SLİM SHADY

2pac vs Biggie vs Eminem Sizce Hangisi?

idolüm em <3
  10. THE REAL SLİM SHADY

:D 1623260100 aslında benim de eskiden böyleydi sonradan biggieye hayran kaldım
  11. THE REAL SLİM SHADY

mizaj gülmek
  12. THE REAL SLİM SHADY

idolüm <3
  13. THE REAL SLİM SHADY

benim için 1.eminem 2.biggie 3.2pac nedenleri ise eminem 48 yaşında olmasına rağmen hala efsane bu nedenle eminemi 1 e koydum biggie ise flow olarak lirik olarak pactan üstün sizce sıralama nasıl olmalıydı
  14. THE REAL SLİM SHADY

Ceza mı Sagopa mı?

bence sagopa çoğu anlamda üstün liriksel olarak müzikal açıdan vs sago öndedir ama ikisininde son zamanlarda elle tutulur işte bu iyiydi diyeceğimiz bir albümü olmadı ikisininde gayet iyi ikiside ama çok abartıldılar türkiyedeki en overrated rapçiler 2pac ceza ve sago 'bence'
  15. THE REAL SLİM SHADY

En Sevdiğiniz Şarkı Ne?

eminem- lose yourself big dady kane- aint no half steppin biggie-juicy
  16. THE REAL SLİM SHADY

Cidden Rap'i Severek Dinleyen Var mı?

hocam rap dışında fazla dinlemem ama eminemin rapi cidden üst düzey ki gelmiş geçmiş en iyi 'şarkıcılar' arasında 83. sırayı yakalamış birisi ki müzikal açıdan kötü olması çok zor çünkü hem gayet iyi lirikler yazıyor prodüktörü dre gibi kendini dünyaya tanıtmış bir prodüktör
  17. THE REAL SLİM SHADY

hocam eminemi kim hor gördü kim kalitesiz dedi liriksel olarak müzikal olarak çok ayrı seviyede bir rapçi
  18. THE REAL SLİM SHADY

hocam rap ölmüyor aslında mumble rap diye bir şey ortaya çıktı liriksel açıdan olsun müzikal açıdan olsun cidden kötü ama ingilizce olarak rap krallarından eminem 2pac biggie rakim big dady kane nas önerebilirim
  19. THE REAL SLİM SHADY

ben gayet severek dinliyorum ama şu mumble işi olan SKrt SKrt olanlar fln değil eminem 2pac biggie rakim daha yüzlerce mükemmel rapçi var
Top Bottom