Arama sonuçları: *

1. TONYUKUK06

ANKARADA GEZİLECEK YERLER

sağolun
  2. TONYUKUK06

Mamaktaki Millet Bahçesini mi kastettiniz ? 1629543429 Sağlun hocam çok yardımcı oldunuz sanırım mta ya gidicem.
  3. TONYUKUK06

Öncelikle selamlar. İnternetten birçok araştırma yaptım fakat her sitede çıkan yerler aynı. Sizin önerebileceğiniz Ankara ve civarında gezilebilecek güzel yerler var mıdır.
  4. TONYUKUK06

Forumda Aktiflik Azalmaya Başladı Sizce de Öyle değil Mi ?

Teşekkürler herkese ortam çok samimi burada sizler gibi insanların olmasını bilmek sevindirici 😀
  5. TONYUKUK06

TECHNOPAT Sosyale girerken tedirgin oluyorum

Tamam tartışmayı daha fazla uzatmayacağım................. 1613987427 Teşekkürler yorumlarınız için.
  6. TONYUKUK06

Yani burda nokta koymayınca konunun içeriğini bozmuyorum o yüzden bence bir noktadan banlanmak çok saçma belki o kişi çok bilgili ve bir nokta yüzünden banlandı
  7. TONYUKUK06

Yok efendim ban yemedim ama son konumda noktayı unuttum inşallah yemem 😃
  8. TONYUKUK06

Tabii ki gerekiyor fakat orada yazım kurallarının kontrolü örnek veriyorum çok saçma ve beni soğutuyor yazarken ban yermiyim diye tedirgin oluyorum
  9. TONYUKUK06

Bu kötülemek değil sadece çok katı kuralları var ve insanı tedirgin ediyor sıkıntı bu sadece yoksa laf etmiyorum oradaki insanlar çok bilgili
  10. TONYUKUK06

Bu technopat sosyal girerken sanki izleniyomuşum ve bir mahkummuşum gibi hissediyorum yazarken bile tedirgin oluyorum tamam oradaki insanlar çok bilgili ama konu açarken mesela 15 dakika kontrol ediyor yazım noktalama ve toplum kurallarına uygunluğu izlendiğimi hissettiriyo
  11. TONYUKUK06

Hoş buldum teşekkürler
  12. TONYUKUK06

Ben daha bugün katıldım foruma kendimce biraz bilgim olduğunu düşünüyorum sosyal medya hesabım yok ve sadece youtube kullanıyordum onda da çok vakit geçirdiğim için sildim ve buraya geldim kendi bilgilerim ile insanlara yardım etmekten çok mutluyum
Top Bottom