Arama sonuçları: *

1. TRX_Yazilim

ComNet 'in saçma politkası

Küfür Hakaret olmadı ayrıca Adamlar benim kim olduğumu bile sormadı direk olarak hesabınız askıda ise bi daha hizmet alamazsınız dediler
  2. TRX_Yazilim

Nasıl yani kendi çözmedikleri rezilliği müşterilere hizmet vermeyi reddederek mi çözüyorlar
  3. TRX_Yazilim

Merhaba 2 sene önce internet de arıza olmasına rağmen bir türlü çözülmediği için gibirnet e geçmiştim şimdi gelen zam nedeni ile comnet e geçecektim hali hazırda o zaman kullandığım hesap askıya alınmış gözükmekte firmayı aradığımda başka firmaya geçiş yaptığım için tekrardan hizmet...
  4. TRX_Yazilim

fiber internet önerisi

Comnet: Bağlantı Olarak gördüğüm en stabil firma fakat destek verecek kimse yok bi sorun oluştuğunda 10 kez aramayınca defalarca uğraşmayınca çözülmüyor Gibirnet: Destek Talebi Olarak gördüğüm en iyi firma her yerden destek sağlıyorlar bi ara valorant da paketloss vardı çözüldü şuan...
  5. TRX_Yazilim

Yardım Gibirnet mi Comnet mi ?

ikisinide kullandım comnetin yurt dışı çıkışları çok iyi genel olarak gördüğüm en stabil firma fakat bir arıza oluştuğunda karşında muhattap yok destek yok sırf bu nedenden gibirnet e geçtim son 6 aydır gibir kullanıyorum en ufak sorun ve arızada heryerden ulaşabiliyorum destek olarak...
  6. TRX_Yazilim

Yardım Türknet Devri Bitti !

Gibirnet tavsiye edebilirim
  7. TRX_Yazilim

‘Göknet’ Caymak İstiyorum.

12 ay üstü taahütler artık geçersiz oldu diye biliyorum sorsanız çemkirirler biraz zorla ödeyeceksiniz gibisinden fakat yasal olarak biraz araştırırsanız ödeme zorunluluğunuz yok
Top Bottom