Arama sonuçları: *

1. TaLHa4203

selamlar arkadaşlar çok bütçem yok bakarsanız sevinirim

Pek araştırmadım fakat sahibinden de bunu buldum bir bak; https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-masaustu-bilgisayar-878894741/detay
  2. TaLHa4203

Turbox, izoly gibi markalar artık çöpe atılacak olan bilgisayarları alıp bakımını yapıp ucuz 'oyuncu' kasalarına koyup ederinin fazlasıyla satıyorlar.
  3. TaLHa4203

Bunun yerine temiz bi ikinci el toplamanı öneririm.
  4. TaLHa4203

Bilgisayarı Toplamak

Yazılım IDE'leri yüksek ram ister normal oyun bilgisayarına biraz fazla ram ile gayet güzel yazılım ve grafik tasarım işlerini görürsün.
  5. TaLHa4203

NVIDIA vs intel sistem toplama

Intel işlemci üreticisi, Nvidia ekran kartı üreticisi.
  6. TaLHa4203

Toplama Sistem Tavsiyesi

Gayet güzel sistem.
  7. TaLHa4203

İtopya Ne Yapmaya Çalışıyor?

Sistemi ilk stoktan alınmadıysa hiç alınmamalı bence.
  8. TaLHa4203

Ps5 mi PC mi

Eğer tek amacınız oyun değilse PC.
  9. TaLHa4203

Bayramda dolar nasıl bozdurulabilir?

Kafa karışıklığından aklıma hiç gelmemişti. Eyvallah hocam böyle yapacağım mecbur.
  10. TaLHa4203

Malesef kaldırılmış.
  11. TaLHa4203

Selamlar, İtopya'da bildiğiniz gibi bayram indirimleri mevcut bende bayram sonrası sistem toplamayı düşünüyordum ve ihtiyacım olan PSU ve RAMler indirime girmiş. Fakat benim TL cinsinden hiç param yok ve bayram dolayısıyla kuyumcular vs. kapalı, nasıl kuyumculara vs gitmeden doları bozdurabilirim?
  12. TaLHa4203

Sistem toplamak için laptopumu satmalı mıyım?

Selamlar bayramdan sonra sistem toplayacaktım fakat sistemde birkaç eksik parçalar var. Yazılımla ilgileniyorum 2 seneye üniversiteye gideceğim. Bu nedenle üniversitede laptopa ihtiyacım olacak fakat şu an iyi bir bilgisayara ihtiyacım var ve laptop aşırı kötü. Topladığım sistem için laptopu...
  13. TaLHa4203

Dolar ile sistem toplarken beklenmeli mi?

pc fiyatlarınında artmasından korkuyorum
  14. TaLHa4203

Dolar ile sistem toplarken beklenmeli mi?

Sistem için biriktirdiğim parayı dolara çevirmiştim ve yakında sistem toplayacağım donanımları araştırmaktayım. Dolar son zamanlarda ciddi yükselişte. Sizce beklemeli miyim, beklemeliysem ne kadar bekleyim sistem toplamak için?
  15. TaLHa4203

Yazdığım sistem nasıl sizce?

Sizce yazdığım kasa+psu dan vazgeçip thermaltake litepower alıp baya eski olan kasamda kullansam nasıl olur? Rami ilerde yükselteceğim. 1595779636 rgb merakım yok ilerde estetiği geliştiririm, sistemi yükseltsem yeter. teşekkürler.
  16. TaLHa4203

Aynen pro diye yanlış yazmışım. peki burdaki pro olanı mı alayım yoksa size attığımdan iki tane mi alayım, aradaki fiyat farkına değer mi...
  17. TaLHa4203

Dediğiniz gibi psu kimse önermedi, Ram linki; https://www.n11.com/urun/corsair-cmk8gx4m1d3000c16-vengeance-lpx-8-gb-3000mhz-ddr4-pc-ram-1097253?magaza=queenck&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw0_T4BRBlEiwAwoEiAQE0TpRPL65Vwtu8GWYKKmisV4Q6lRGOkeApyEtukHv0NtNeU1A7UBoC8fkQAvD_BwE
  18. TaLHa4203

Selamlar yakında sistem toplayacağım ve biraz araştırarak aşağıda yazdığım sistemi topladım. Aşırı oyun bağımlısı değilim, yazılımcıyım oyüzden Jetbrains'in IDE'leri gibi programları rahat çalıştırması odaklı bir sistem istiyorum. Bu nedenle ekran kartını öncelikli tutmuyorum. İnternette bir...
Top Bottom