Arama sonuçları: *

• Users: TahaCel
  • In Futbol
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. TahaCel

FENERBAHÇE ELENDİ! ŞİMDİ NE OLACAK?

İsmail kartaldan hiç bir şey olmaz biz ligi de alamayız gene boş sezon o zaman napcaklar yönetim
  2. TahaCel

Ali koça önerilebilecekler listesi

Ben gözlerimle gördüklerimi söylüyorum havadan trabzon şampiyon olmuşsa illa haksızdır diye düşünerekten söylemedim
  3. TahaCel

TS nin nasıl şampiyon olduğu o sene herkes biliyor tribünde oturuyorlardı hatta hangi maçtı hatırlamıyorum :)
  4. TahaCel

Hayır galatasaray sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi yorum yapıyorsunuz ya yazık kendi yaptıklarınızı görmüyorsunuz ya körsünüz yada *****
  5. TahaCel

Fenerbahçe kaşımpaşa macinda ki penalti pozisyonu sizce penalti mi?

Penaltı ve hatta osterwoldeye yapılan faul de penaltı dışarda dedi hakem vermedi penaltıyı
  6. TahaCel

⚽⚽ ŞAMPİYONLAR LİGİ | GALATASARAY - KOPENHAG ⚽⚽

2.5 üst olsun benim olsun
  7. TahaCel

HAKEM HALİL UMUT MELER'E YUMRUKLU SALDIRI

iyi olmuş
  8. TahaCel

İddia Kupon ve Öneriler

sen hiç kupon büyüsü diye bir şey duydun mu? size yapip atarım da kendi kuponlarımı paylaşmıyorum kendi kuponlarını senden başkası bilirse o kupon tutmaz
  9. TahaCel

İddia Kupon ve Öneriler

Bu işler benden sorulur
  10. TahaCel

MS MANU 2- GS 3 YORUMLARI ALALIM

İyi maçtı Tebrikler kırmızı kart özellikle maçın kaderini belirledi 2 maçtır kuponum tuttu bu arada gs alır dedim 6 orandan :cool: gerçek iddacılar böyle olur @🃏JOKER🃏
  11. TahaCel

⚽️ Avrupa Konferans Ligi Maç Başladı ⚽️ | Fenerbahçe 3 - 1 Nordsjaelland

hadi aston villayı geçtim dde liverpol ne ayak koskaca liverpol yani demekki öyle beşiktaşa 8 atmakla olmuyormuş dfghldfdh
  12. TahaCel

hocam kupon yaptım ya :D
  13. TahaCel

olum inş aston villa ile liverpol maçları kazanır ya abi sen premier ligde köklü takımlarsınız bu nasıl skor ya :/
  14. TahaCel

galatasaray- Trabzonspor maçının kazananı kim olur?

knk profilinde ki adam kim tanıdık geldi sanki
  15. TahaCel

kerem her zamanki gibi sezon başları kafası dağınık tahminimi yazdım ama içimden geçen trabzon galibiyeti fenerbahçeliyim :D Süperlig de böyle avrupa da bütün türk takımları desteklerim
  16. TahaCel

İlk yarı X ilk yarı 1.5 alt en çok gol 2.yarı olur iddia oynayacaksınız ben bu maça oynamam şahsen galatasraı 1 -2 maç daha izlemem lazım skor tahminim 2.yarı 1-0 biri alır ama kim alır bilemiyorum kayserispor maçındki gibi oynarsa gs trabzon alır ama galatasara iç sahada taraftar...
  17. TahaCel

Galatasaray - NK Olimpija | #UCL

ne bilim yani gs nin son zamanlar istediği bütün oyunculaar baaşka takımlara gidiyor
  18. TahaCel

Galatasaray - NK Olimpija | #UCL

rashica bjk ye gelmiş bende şaşırdım bu beşiktaşta sinsi sinsi gelior
  19. TahaCel

Son Daki̇ka! Fred Fenerbahçe'de!

Son dakika mi dünden beri geldigi belli olmustu knk 1691787800 Lan adam dün acmis konuyu hsdnfn yeni faketttim
Top Bottom