Arama sonuçları: *

1. T

CS:GO Prime alınır mı?

Tamam tesekkür ederim
  2. T

bildigim kadariyla ülkeler arasi hediye olmuyor maalesef 1639425622 ekibim yok ama bir prime hesabi olan arkadasim var duoyuz yani
  3. T

hocam söyle ben yurtdisinda yasiyorum (kusura bakmayin klavyemde türkce degil :) )ve suan steam hesabimda 20 euro var.Yakin zamandada para yüklemeyi düsünmüyorum.7 si ile indirime girince the forest alip kalan 13 ü ilede csgo prime almayi düsünüyorum.Sonrada belki biraz cs oynayip 3-4 euroya bir...
  4. T

yok hesap almam zaten direk steam üzerinden prime oda alirsam 1639425004 tryhard oyuncu degilim zaten cok uzun zamandir pc oyuncusuda degilim.Eglenmek icin oynuyorum,tabi eglenmek derken trollemek degil .d bir arkadasimda daha var prime mesela arada birlikte giriyoruz ama bende olmadigi icin...
  5. T

Hastası değilim ama genellikle eğleniyorum 1639424749 Hmm..Peki sizce kasa düştüğünde satayım mi yoksa Açayım mı diyelimki aldım hangi şekilde daha fazla kar ederim?
  6. T

CSGO'yu seviyorum en çok oynadığım oyunlardan biri.Valla bulaşmasaydım düşünmezdim bende ama bulaştım bile.Rank atlamak veya eşya düşürmekte istiyorum o yüzden Prime alsam mı diye düşünüyorum.Siz Prime kullandınız mı?Parasını çıkarıyor mu?Çünki eğer böyle 1 yıl falan değilde birkaç ayda parasını...
  7. T

Başlıkdada yazdığı gibi Prime alınır mı?Hem hileler baya azalıyormuş.Ayrıca skin ve kasa düşürerek parasını çıkarabilirmiyim?Mesela ortalama kaç saat oynayarak prime'ın parası çıkar?
Top Bottom