Arama sonuçları: *

1. T

max 1500k bütçeli monitör

Şansını denemeni öneririm bugün kardeşim çok övdü o monitörü.
  2. T

max 1500k bütçeli monitör

Şok'a gelen bir monitör var ona bir bak istersen. Herkes tavsiye etmişti fiyatı da 1.300 TL idi. Bugün yarın gelecekti. Aleyküm selam bu arada
  3. T

Bu sistem nasıl sizce? yorumlarınızı bekliyorum.

anakart asus b450m*k yaptım. kasa spec delta 550w yaptım ssd wd blue yaptım yeterli mi?
  4. T

sistem alınır mı arkadaşım alıyor şuan

benim konuma da bakar mısın ? ben de sipariş veriyorum da. https://donanimarsivi.com/forum/konu/bu-sistem-nasil-sizce-yorumlarinizi-bekliyorum.185828/#post-1848481
  5. T

şu an sipariş edeceğim HDD'si de var ek olarak. kasa 650 watt olmadığı için 550 seçtik.
  6. T

internetimiz iyi. işlemci konusunda sorun çıkarır mı ondan emin olamadım sistemi şöyle güncelledim. kasa: Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ Midi-Tower Tempered ssd: WD Blue 250GB 2.5" 550MB/525MB/s 6GB/S Sata SSD bu haliyle 7.290 TL yapıyor bana uygun geldi ama sizce?
  7. T

peki bu sistemle yayın yapılır mı ? performansı nasıl olur.
  8. T

bilmiyorum kampanya varmış kardeşim yolladı 500 TL lik kulaklık hediyeli. üstte link bıraktım. yayın yapmak istiyor uygun bir sistem bulabilir miyiz acaba ben bunu uygun gördüm ama emin değlim 1604700988 https://www.incehesap.com/hazir-sistemler-fiyatlari/sirala-satilan/
  9. T

@OnlyEmreks https://www.incehesap.com/hazir-sistemler-fiyatlari/sirala-satilan/ buradan önerebileceğiniz sistem var mı peki? yayın odaklı olacak
  10. T

AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 MPK İşlemci Asus Prime B450M-K AMD B450 Soket AM4 DDR4 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram Asus Dual-RTX2060-A6G-EVO GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Ekran Kartı, Adata SU630 480GB 520/450 MB/s 2.5'' SSD Disk...
  11. T

Yurt dışından PC parçası almak.

şu an siteyi inceliyorum gayet uygun fiyatlar. Türkiyeden almak yerine oradan alacağım.
  12. T

bu siteyi sevdim. teşekkürler fiyatlar da uygun görünüyor.
  13. T

bu forumdan arkadaşlar bazen site linki bırakıyorlar ondan sordum.
  14. T

Almanya, Hollanda gibi ülkelerde akrabalarım var. Kendime PC parçası almak istiyorum bakabileceğim site önerisinde bulunur musunuz? Bizim buradaki indirimli, uygun fiyatlı siteler gibi site var mıdır orada da?
  15. T

En Uygun fiyatlı 1660S Hangisi? Ve Windows kurulumu?

sipariş vereceğiz yani :D
  16. T

En Uygun fiyatlı 1660S Hangisi? Ve Windows kurulumu?

biz bundan alıyoruz. https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-inno3d-gtx-1660-super-twin-x2-192-bit-gddr6-6-gb-fiyati,569978091.html?ref=514&gclid=EAIaIQobChMI8oej28PU7AIVA9KyCh3QNAsxEAAYAyAAEgL3nPD_BwE
  17. T

Mesh kasa önerisi, Sistemin son hali nasıl?

daha konuşmadım kendisi karar verecek, kardeşim.
  18. T

keşke sen gelseydin bütün bunlarla uğraşmazdık :D 1603783784 herkese teşekkür ediyorum. Bu kadar yardımcı olmaya hevesli olmanız beni sevindirdi. :love::love::love:
  19. T

haklısın dün 50 TL fark oldu öğleden önce ile öğleden sonra arasında. Kısılacaksa dediğin gibi ram'den kısılır. mantıklı olan o çünkü SSD'ler çok çektiriyor.
  20. T

kasa için bütçeyi mecbur 500 TL arttıracak ya da bekleyecek bir iki ay. bilmiyorum nasıl olur ama SSD, ram bunlardan vazgeçmiyor iyi olsun diyor. benim de aklıma hep şu geliyor $$$$ :D
Top Bottom