Arama sonuçları: *

1. T

Win 10 2004 güncelleştirmesi yapılır mı?

Birçok kişi şu an 2004 kullanıyor geçtiğimiz haftalarda ben de sormuştum. Sorunların düzeltildiğini söylemişti arkadaşlar. Şu an zaten tek mevcut sürüm 2004 başkasını indiremiyorsun Microsoft tan 1594458052 Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz bence ben 3 haftadır hiç sorun yaşamadım
  2. T

Windows10 2004 kuruyorum

biliyorum ben de öyle dedim :)
  3. T

Windows10 2004 kuruyorum

ben de kuramadım geçen ay çok sorun yaşamıştım 2004 te ancak sanırım artık 1909 yok sadece 2004 var. 2 haftadırsorunsuz kullanıyorum
  4. T

Video düzenleme programı önerisi

Camtasia 8 veya 9/ 9 daha kullanışlı
  5. T

( REHBER ) - Bedava windows 10 pro orijinal!

faydalı konu. Güncelleştirmeleri yaparsak ne olur acaba :)
  6. T

Windows 10 oem key

akşam eve gidince ben de yaparım o zman. Sen şimdi yapıyorsan deneyimlerini paylaşır mısın ? merakla bekliyorum
  7. T

Windows 10 oem key

bende de öyle sırf onun için alıyordum dün valorant oynarken sürekli o yazı yazdı ekranda
  8. T

Windows 10 oem key

ben de merak ettim şimdi. Ben de almayı planlıyordum hatta tam siteye giriyordum konuyu görünce geri durdum :)
  9. T

Windows 10 sorunsuz sürüm?

teşekkürler :) 1592983860 valla beni bıktırdı 2004 :)
  10. T

flash belleğim tam 8 gb yeterli olur mu ? başka flash yok elimde
  11. T

1909 sürümünü nereden indirebilirim. internette aradım ama bulamadım.
  12. T

Temiz kurulum yaptım ama 2004 baya sorun yaşattı kardeşim sürekli abi ne zaman format atacağız yine şu oldu bu oldu diye şikayet ediyor
  13. T

Teşekkürler format atıp 1909 yükleyeceğim
  14. T

o zaman ben zaten sorunlu olan sürümü güncellemişim. Bana 2004'ü tavsiye etmişlerdi. Ekran kartı sorunu bile yaşadım bu yüzden :(
  15. T

Arkadaşlar, Windows 10 kullanıyorum ancak bir çok sorunla karşılaşıyorum. PC' ye format atıcam, ve tekrar Windows10 kuracağım. Hangi sürümü sorunsuzdur? Hangisini kurmalıyım? 2004 sorunsuz diye hatırlıyorum ama doğru mudur?
  16. T

DA-SİSTEM2 Bios güncellemeleri hakkında

Yarın sistem elimde olursa ve zamanım olursa adım adım yazacağım aşamaları. Rehber niteliğinde bilgilerine başvurum 😃
  17. T

Aynı kişi aynı konuyu dün de açmış ve sen yine aynı cevap vermişsin helal olsun 😅😅. =sabır Görmek istediğimiz şeyler işte bunlar.
  18. T

Bir rehber hazırla da rahatlayalım 😃
  19. T

Herkes aynı şeyleri soruyor şununla ilgili bir rehber hazırlayan çıkmadı 😅
Top Bottom