Arama sonuçları: *

1. TeknoLore

SUPPLEMENT TAVSİYESİ

h hocam yaklaşık 2 yıldır yapıyorum şu ana kadar sadece protein tozu ve creatin kullandım şu an kreatinim bitti yeniden almak istiyorum o yüzden önerebileceğiniz bir marka var mı ve ekstra olarak omega 3te almak istiyorum
  2. TeknoLore

SUPPLEMENT TAVSİYESİ

Arkadaşlar omega 3 ve creatin almayı düşünüyorum önerebileceğiniz ürünler var mı?
  3. TeknoLore

Jinekomasti hakkında birkaç sorum var

hocam bence çok iyi bi yaştasın spor ile birlikte çok rahat toparlarsın bende de 15 yaşımdan 19 yaşıma kadar devam etmişti en sonunda spora başladım dediğim gibi vücut yapınca o istemediğin o kötü görüntü bayağı azalıyor. Bu arada sana tek büyük tavsiyem stresten kesinlikle uzak dur
  4. TeknoLore

hocam vücut yaptığım için pek sıkıntı olmuyor sadece görüntü olarak hafif bir kötü görüntü olarak kaldı yani kısacası ameliyat olmayı hala düşünüyorum fakat eskisi gibi zorunluluk olarak değil de lüks olarak hissediyorum. Sizin yaş kaçtı hocam?
  5. TeknoLore

yok hocam ameliyat olmadım ve pek te olmayı düşünmüyorum
  6. TeknoLore

tabii ki hocam buyur
  7. TeknoLore

Epi̇lasyon Hakkında Bi̇r Sorum Var?

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Benim sizlere bir sorum olacak normalde 8 aydır lazere gidiyorum göğüs ve sırt için 2 ay önce ise boyun kısmındaki sakalın uzantısı için başlatmıştım fakat aşağıda attığım fotoğraftaki gibi boynum kızarık duruyor yani vücut rengimle arasındaki renk...
  8. TeknoLore

BU PROTEİN TOZU ALINIR MI?

peki 2kg protein tozu önerebilir misin dostum bütçe 800-900 arası
  9. TeknoLore

BU PROTEİN TOZU ALINIR MI?

Arkadaşlar bu protein tozu ve bcaa yı almayı düşünüyorum sizce alınır mı alınmazsa da önerebileceğiniz F/P bir ürün varsa yardımcı olur musunuz? https://www.westnutrition.com.tr/urun/whey-amino-protein-tozu-2340-gr-bcaa-2-1-1-paketi-1
  10. TeknoLore

Ege Fitness 1500 kalori diyeti

Mantıklı değil zaten bunu kendisi de söylüyor ve bulktayken bi anda 1500 kalori diyetine girmeni tavsiye etmem ki zaten ege fitness da direkt öyle yapmadı diye biliyorum
  11. TeknoLore

150 kg yim 16 yaşında Tavsiye Verin

Hocam irade için kendini tetikliyecek bir düzen oluştur örneğin her gün 2 kere dişlerini fırçala aynı saatlerde olsun sabah ve akşam olmak üzere,düzenli bi şekilde kitap oku günde 20 25 sayfa kendine böyle ufak görevler verirsen iradenin geliştiğini fark edeceksin iradenin hazır olduğunu...
  12. TeknoLore

bu arada o acı olayı ilk zamanlar vardı ama şuan herhangi bir ağrı yok
  13. TeknoLore

hocam araştırdığım yerlerde hiç bu kadar uzun süreden bahsedilmiyor bi hata mı var acaba
  14. TeknoLore

sağol kanka 1640948619 hocam bu arada sormayı unuttum hangi bölüme çıkmıştın
  15. TeknoLore

sağolasın kanka
  16. TeknoLore

kanka dokunuyorum orda göğüs dokusunu hissediyorum yani bide kilo falan da verdim sağ göğsüm düzgün gibi ama sol göğsüm hala bayağı şiş yani eğer cidden ücretsizse cidden çok iyi olur hemen olurum
  17. TeknoLore

kanka peki seni liposakşın mı yaptı yoksa göğüs dokunu mu aldı çünkü bende büyük ihtimalle göğüs dokusundan kaynaklanıyor
  18. TeknoLore

Arkadaşlar ben şu lanet jinekomastiyi 4 5 yıldır çekiyorum ve artık pes ediyorum yani geçmiyeceğini iyice anladım 4 aydır fitness ile uğraşıyorum yine biraz şekil olarak iyileşti ama tamamen kurtulamıyacağımı anladım ve finallerim bittikten sonra doktora çıkmayı düşünüyorum büyük ihtimalle...
Top Bottom