Arama sonuçları: *

1. TerabyteForever

Discord Odadan Çıkmayan Müzik Botu Nasıl Olur

24/7 tarzı botları kullanabilirsin.
  2. TerabyteForever

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Öyle marka bağımlıları çok var Sosyal'de. İyi üyelerle takılan veya kendi halinde yardımcı olan birisi zaten denk gelmez bu tarz kişilere.
  3. TerabyteForever

En hızlı Windows sürümü (xp vista 7 8.1 10)

En hızlı Windows sürümü Windows Thin PC'dir. En hantal Linux olan Ubuntu kadar kaynak kullanıyor, ama eskidi, güncelleme gelmiyor artık kendisine. Modern olarak en hızlısı ise Windows Server 2019'dur, yine Ubuntu kadar kaynak tüketimi var neredeyse. Ama yine de iyi performans için düşük kaynak...
  4. TerabyteForever

18+ dizi önermek ban , uyarı puanı sebebimidir ?

Bence spoiler tuşuna "+18 içerik" yazıp ona tıklayınca isminin açılması daha hoş olabilir. Neticesinde 18 yaşından küçükler de burada bulunmakta. En azından "uyarı" olsun yani.
  5. TerabyteForever

Aklından Geçeni Söyle

Shared memory'i dövesim var. Cidden, her şeyi de düzgün yaptığıma eminim.
  6. TerabyteForever

Donanım arşivinin kullandığı program ne?

MSI Afterburner.
  7. TerabyteForever

Az kalsın ölüyordum

Sigortalar atacak.
  8. TerabyteForever

Az kalsın ölüyordum

Patlama sesi gelmediyse ve koku yoksa no problem.
  9. TerabyteForever

Az kalsın ölüyordum

Hayır, direkt olarak sen prizden gelen alternatif akımı doğru akım ile beslenmesi gereken soğutucuya vermişsin.
  10. TerabyteForever

Az kalsın ölüyordum

Doğru akım ile çalışması gereken soğutucuyu alternatif akıma bağlamışsın. Kapasitör olmadığı için soğutucuda, soğutucunun çalışıyor olması lazım. İyi ki sigorta atmış. Eğer fanı hala test etmek istiyorsan, Molex kabloları kullanabilirsin.
  11. TerabyteForever

İngilizce sorumluluk sınvını geçemedim ne yapmam lazım

O sınavı geçene kadar diploma alamıyorsunuz diye biliyorum.
  12. TerabyteForever

Virüs troll uygulaması

Basri Akkaya, Darkcomet RAT kullanıyor. Visual Studio 2015'in varsa TrollRAT'ı derleyip onunla bir şaka virüsü yapmanı tavsiye ederim. Payload'ları Darkcomet'e göre daha eğlenceli.
Top Bottom