Arama sonuçları: *

1. Therdex

Sistemim ne kadar eder ??

Arkadaşlar yeni pc aldığım için eskisini satacağım biliyorum eski ve kötü bir sistem ama elimden çıkarsam yeter kaç TL eder ortalama bir fiyat söylerseniz sevinirim Ekran kartı:rx570 8 GB İşlemci: AMD ryzen 3 3100 Ram :8 GB Corsair ram 3200mhz Anakart:Asus prime A320m-k Depolama :240 GB...
  2. Therdex

kasa rgb değişmiyor.

cevaplayacak olan varmı ?
  3. Therdex

kasa rgb değişmiyor.

arkadaşlar merhaba DA-G7 sistemi satın almıştım tüm kurulumları yaptım fakat kasadaki rgb ışıklarını ayarlayamıyorum full sabit kalıyor bazen kapatmak istiyorum bazen rengini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  4. Therdex

DA-G7 Sitemi Satın Aldım Bazı Sorularım Var.

Tamamdır teşekkürler
  5. Therdex

Yok diger PC yi satacağım satarken de belirtirim zaten
  6. Therdex

Bende bir şey soracağım bu sistemin yanında stok fan takılı geliyor benim şuan kullandığım sistemde amd wraith prism takılı suanki sistemden çıkartıp yeni sisteme takmayı planlıyorum yeni geleni de eski ye takacağım ama termal macunum yok yeni gelenin üzerinde vardır onun üzerinden biraz sıyırıp...
  7. Therdex

PC kulaklığı algılamıyor

Arkadaşlar merhaba bundan 1 ay öncesine kadar PC de kulaklığımı sıkıntısız kullanıyordum bi sabah uyandığım da kulaklıktan ses gelmedi çıkarıp tekrar taktım ön taraftan çıkartıp arka tarafa taktım yine olmadı PC yi yeninden başlattım vs herşeyi yaptım ama bir türlü çözümü bulamadım driveri silip...
  8. Therdex

PC mi satıyorum da fiyatı iyi mi??

Knk bir şey almayacağım da 3 4 aydır kenarda bekliyor 1 aydır ilanda Maks 3200 lerde teklif geldi o da SSDli haliyle 1638480617 Hocam komple satıyorum öyle biraz uğraştırır siz hangi parçayı istemiştiniz
  9. Therdex

Knk normalde 1 tane kullanıyorum zaten bu yedekte bekliyordu belki Aralık ayının sonlarına doğru bazı şeyler indirime girer kullanırım parayı
  10. Therdex

Hocam biraz öyle duruyor ama kaç aydır kenarda bekliyor SSD vs de vermiyeceğim satamassam daha çok beklerim gibi duruyor
  11. Therdex

BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ İşlemci:AMD rzyen 3 1200AF Ekran kartı: gtx 1050 2gb Ram:8gb 3200mhz Anakart: gigabyte a320m-s2h(SSD yok) Ekran kartı hariç diğer parçaların 4 ay garantisi var Daha önce sormuştum tam 2550 ye satacaktım gruptakiler sağolsun satma dediler yarın 3050 TL'ye satıyorum...
  12. Therdex

Kasaya yavaşça vurdum PC çalışıyor ekran gelmiyor

yaşadığınız durum için dedim
  13. Therdex

Kasaya yavaşça vurdum PC çalışıyor ekran gelmiyor

geçmiş olsun
  14. Therdex

SİZCE 2550 YE BU FİYATA SATMALIMIYIM

Koydum da yazan çıkmadı
  15. Therdex

3 4 AYDIR KENARDA BEKLİYOR BARİ PARAYA ÇEVİREYİM DEDİM
  16. Therdex

BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ İşlemci:AMD rzyen 3 1200AF Ekran kartı: gtx 1050 2gb Ram:8gb 3200mhz Anakart: gigabyte a320m-s2h
  17. Therdex

arkadaşlar pcmi satacağım da kaç para eder sizce ortalama fiyatı nedir ?

BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ -İşlemci:AMD rzyen 3 1200AF -Ekran kartı: gtx 1050 2gb -Anakart: gigabyte a320m-s2h -Ram: 8gb 3200 mhz -PSU- Aerocool 500w vx plus (işlemcinin ankartın ram*in psunun garantisi devam ediyor)
Top Bottom