Arama sonuçları: *

1. T

Instagram Instagram Bildirimleri Uygulamayı Açtıktan Sonra Geliyor

Yok hocam kapalı dediğim gibi hiçbir mantıklı açıklaması yok bugda kaldı diyeceğim 10 defa sil yükle, 10 defa önbellek ve verileri sil yaptım resetlensin diye yok olmuyor
  2. T

Instagram Instagram Bildirimleri Uygulamayı Açtıktan Sonra Geliyor

Hayırlı geceler forum, Konu yukarıda belirttiğim gibi Instagram bildirimlerinin mesaj geldiğinde veya bir beğeni atıldığında gelmesi gerekirken ben uygulamayı açana kadar hiçbir bildirim alamıyorum. Bütün arkaplan ayarlarını ve bildirim ayarlarını açık yaptım lakin hiçbir şekilde fayda etmedi...
  3. T

Instagram Instagram reels ve videolar eksik yükleniyor.

Telefon: Poco X6 Pro Instagram videolarını izlerken bir anda donuyor ve kalanı yüklenmiyor. Ne kadar beklersem bekliyim devam etmiyor. - 4.5g açık ve herhangi bir yavaşlık yok (youtube 4k da bile donmuyo) - Uygulama önbelleğini temizledim. Olmayınca uygulamayı sildim yükledim. - Hattın...
  4. T

Technopat Sosyal Haksız Uyarı

İnatla savunduğun için bana öyle gelmiş olabilir. Kırdıysam kusura bakma benim hatam.
  5. T

Tamam kardeşim fanatiksin belli oldu derdin ama bu durumun savunulacak bir yanı yok. Yardım alacak kişilerinde lisans mezunu olmasına gerek yok (kaldı ki lisans mezunları bile gerekli eğitimi alamayabiliyor). Amaç bir konuda yardım almak bu konu teknoloji, Türk Dili ve Edebiyatı değil.
  6. T

Birader gevşeklikle alakası yok bu durumun tamamen karakter meselesi. Yardıma ihtiyacı olan kişi klavyesinin azizliğine uğrayıp bir harfi veya noktalamayı yanlış yazdı diye hem paylaşımı yayınlanmıyor, hem de dalga geçer gibi noktalama koymadığınız için şu kadar süre yasaklandınız diye bildirim...
Top Bottom