Arama sonuçları: *

1. Uchiha Obito

ASUS geri ödeme kampanyası ile sistem toplama

Paranız varsa alın, sistem güzel. Yalnız ram düşük kalmış bence. 6000mhz cl34 gibi bi değerde ram yapın öyle alın derim.
  2. Uchiha Obito

abdullah abi neden f/p sistem yapmaya küstü ?

Adamın çıkardığı pcler zaten gayet uygun. Kusura bakma ama halk fakir, sende öyle. Her bir şey dolar üzerinden, dolar 18i geçmiş. Her şey dahil üst seviye sistemi 8-10kya almak falan mı istiyorsun? Malesef acı ama gerçekler bunlar
  3. Uchiha Obito

Aynen dostum, piyasayı abdullah belirliyor zaten
  4. Uchiha Obito

Nerde yaşıyorsunuz siz? Ekonomiden bihabersiniz.
  5. Uchiha Obito

Abdullah Abi̇den Duyuru

Aşırı mantıklı bir karar. Tebrik ediyorum.
  6. Uchiha Obito

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

En az 5600x ve 3070 olsun. Hep giriş seviyesi çıkıyor. Bu sefer daha üst seviye çıksın.
  7. Uchiha Obito

Elraenn Ve Donanım arşivi tartışması.

Herkes abdullah özelden yazsaymış demiş ama biride demiyorki elraen yazsaymış yayından önce diye. Net abdullah haklıdır kaldı ki üslubuda gayet düzgün kullanmış. Sonra da elraen RRR. Hem neden bir yayıncı gidip donanım arşivine giydirmeye çalışır ki durduk yere nerden esmiş.
  8. Uchiha Obito

El Capitan - İade

Öncelikle çok geçmiş olsun. Benim alakam yok ama gerçekten hukuki işlem sonucunu merak ediyorum. Umarım hakkınızı fazlasıyla alırsınız.
  9. Uchiha Obito

PC hocasının 9400 TL lik bilgisiyarı

Bende almayı düşünüyordum ama kullanılan parçaları görünce vazgeçtim. Hem çok bilinen markalar değil hem de işlemcisi 2.nesil. Yakında yeni nesil gelecekken eskisini kullanmaları güzel olmamış. Ekran kartı sıcaklığı bence olması gerekenden fazlaydı ayrıca kasada hiç hoş durmamış. O fiyat bandı...
  10. Uchiha Obito

Donanım Arşivi Sistemlerini Nasıl Buluyorsunuz?

Sistemler her zaman çok iyi. Ama artık üst seviye bir pc toplaması da bekliyoruz. Doların yüksek olması bazı kişilerin imkânının kısıtlı olması dikkat ettiğiniz şeyler orası kesin ancak yine de üst seviye alabilecek durumda olanlar var. Başarılarınızın devamını diliyorum
  11. Uchiha Obito

Yeni Sistem Tam Bir BALON!

1-Sistemi özelleştirip almak isterim ama neden özelleştirmede okuma yazması 3klarda m2 ssd yok? Bilgisi olan aydınlatabilir mi? 2-ekran kartında gaming x 8 gb 256bitlik alsak nasıl olur? 3-işlemcide 3600x alsak o daha mı iyidir?
Top Bottom