Arama sonuçları: *

1. Xeaph

Altyapısız-Taahütsüz İnternet önerisi

Magnet asla önermem. Bize de taahhütsüz dedi sonra kapatmamız gerekti, yıllık verginin hepsini tekte aldı bizden. Yaklaşık 2 fatura bedeli kadar aldı. Türk telekom ve ona dahil olan herhangi bir altyapıdan kürdan bile almam. Bir alay dolandırıcı hepsi.
  2. Xeaph

Öneri Altyapım Yok Hangi Hizmeti Önerirsiniz?

Bunu gün içinde değerlendireceğim. Antalya’da ikamet ediyorum buradaki hizmet durumunu sorgulamam gerek.
  3. Xeaph

Cihazım var. Tenda v12 var elimde
  4. Xeaph

Bunu bi görüşüp değerlendireceğim. Teşekkür ederim öneri için.
  5. Xeaph

Hocam öncelikle uydudan internet çeken tarifeyi bulamadım. Ayrıca bu fiyatlar gerçek olamayacak kadar sahte geldi bana. 1704575148 Magnet 12 mbps veriyor. Bir video izlemek bile zulüm olacak desene.
  6. Xeaph

Dostum altyapı var olarak görülüyor fakat bina yıkılıp yeniden yapıldığında hat çekilmiyor. Eski bina halindeki altyapı görünüyor yalnızca. 1704574765 Onu önerdiler. Taahhütsüz kullanalım internet altyapısı gelince ona geçeriz dedik. Başka önereceğiniz var mıdır? Ayrıca uydu interneti çok mu...
  7. Xeaph

İyi akşamlar dostlar. Bulunduğum bina yeni ve internet altyapısı yok. Altyapı yeni yılla birlikte yatırımların düzenlenmesi vs. ile biraz gecikmeli gelir dediler. Bu süreçte beni idare edecek internet lazım. Uydudan sinyalle internet veren hizmetler varmış. Bunlardan sınırsız ve en cazip olanı...
  8. Xeaph

Yardım Cayma bedeli 82 TL den çok gelir mi?

Uğraşmak değil, onlar seninle uğraşırsa diye söylüyorum.
  9. Xeaph

https://tuketici.ticaret.gov.tr/data/5e216f3613b8761e84fba40d/D4903-CP_A.e%20Faaliyeti%20Abonelik%20S%C3%B6zle%C5%9Fmeleri%20Bro%C5%9F%C3%BCr%C3%BC.pdf *Belirsiz süreli veya süresi 1 yıl ve daha uzun bir sözleşmeyi herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin istediğiniz zaman...
  10. Xeaph

Hiçbir taahhüt 12 aydan fazla süremez. 13. aydan itibaren bedelsiz bir şekilde taahhütünüzü iptal edebilirsiniz. İstediğiniz bir avukatla bu durumu görüşebilirsiniz.
  11. Xeaph

Kaç aylık taahhütünüz vardı?
  12. Xeaph

türknete geçilirmi??

Türksat Kablonet, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi internet sağlayıcısıdır, net.
  13. Xeaph

Netspeed kampanyası

Arkadaşlar netspeed ile görüştüm. Bu kampanyadan yararlanabiliyorum fakat altyapım 24 mgbt destekliyormuş. 24 verebileceklermiş. Sizce nasıl? Netspeed kullanan var mı aranızda? Fikirlerinizi bekliyorum. https://netspeed.com.tr/kampanyalar/#vdsltrflr9366-b8c0b2ce-438e6bfc-ab102e6f-11c7
  14. Xeaph

Netspeed Nasıldır?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi netspeed kullanmayı düşünüyorum. Taahhütsüz sınırsız internet olarak en cazip netspeed gibi görünüyor. Kullanan var mı aranızda? Ne gibi sorunlar yaşadı, önerir misiniz? Başka bir internet servis sağlayıcı öneriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz. Tek...
Top Bottom