Arama sonuçları: *

1. Xenfia

Arka plan siyah oluyor, ara sıra garip siyah kutular gözüküyor.

İkinci resim benim masa üstüm, ilk resmi internetten buldum video izlerken ilk resimki gibi değil de çok ara sıra saniyelik siyah kareler oluşuyor ss alacak kadar bir süre bırakmıyor. Windows 10'u sıfırdan kurdum bir şey değişmedi.
  2. Xenfia

Mavi Ekran bilgisayarım bazen kapanıyor ardından rastgele kendiliğinden açılıyor

Selamlar, bilgisayarım arada mavi ekran vererek arada hiçbir şey olmadan direkt kapanıyor bazen kendi kendine açılıyor bazen anakartın ismi yazıyor ama açılmıyor. Olay görüntüleyicisi ise şöyle gözüküyor:
  3. Xenfia

Yeni aldığım PC bir anda kapanıyor.

Evet arada hala oluyor ama baya seyrekleşti. Başka bir prize taktım ve akım korumalı priz aldım.
  4. Xenfia

İnce hesaptan aldım iki ay oldu.
  5. Xenfia

Evet fanlar falan dönüyor ekran kartının ışığı yanıyor.
  6. Xenfia

3-4 kere oldu. İlk üçünde kendiliğinden açıldı son oluşunda ben restat tuşuna bastım.
  7. Xenfia

Evet çalışıyor. SSD'de sorun yok tek depolama birimi var.
  8. Xenfia

Yani donanım ekleyip çıkarmayı bilmiyorum. Yazılımsal bir sorun olmaz mı? 1627823995 Psu kablosu değiştirmek derken?
  9. Xenfia

Sistemi yeni aldım. Parça ekleyip sökmeyi bilmiyorum. İnce hesap üzerinden aldım. Ne yapmam gerek?
  10. Xenfia

Evet.
  11. Xenfia

Kapalıydı zaten bir kere olunca açıp denedim.
  12. Xenfia

Sıcaklık çok düşük. Evet ramlerin frekansı yüksek.
  13. Xenfia

Arkadaşlar sorunu artık sık sık yaşamaya başladım lütfen bir yol gösterin. Bilgisayarı alalı 2 ay oldu. Aniden kapanıyor. Fanlar falan dönmeye devam ediyor. RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 AMD Ryzen 5 1600 12nm Soket AM4 Asus Prime B450M-K II PNY XLR8 (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Toshiba Kioxia...
  14. Xenfia

PC aniden kapanıyor.

Arkadaşlar yine oldu akım korumalı priz vs. aldım ama bu gün yine oldu.
  15. Xenfia

PC aniden kapanıyor.

Hocam elime donanım değmemişti şu aya kadar ekran kartını takarken bile ecel terleri döktüm.
  16. Xenfia

PC aniden kapanıyor.

Yok çift monitör kullanıyorum ikisinde de aynı anda oluyor. Monitörler yüzde yüz temiz çünkü bilgisayar kendine gelince yükleme ekranı geliyor uygulamalar sıfırdan açılıyor. 1627256574 Donanımsal bir sıkntı var mı diye korkuyorum şu an o kadar para verdim şu yok zamanda umarım donanımsal bir...
  17. Xenfia

PC aniden kapanıyor.

Tamamdır 15 dakika sonra durduruyorum. 1627255717 Böyle devam ediyor hocam bir sıkıntı gözükmüyor. 1627255839 Şu an occt testi yapıyorum bir şey gözükmüyor. 1627256031 Bir sorun çıkmadı.
  18. Xenfia

PC aniden kapanıyor.

Hangi sürümünü indirmem lazım? 1627255057 Hocam sürümü buldum test yapıyorum kaç dakika yapayım?
  19. Xenfia

PC aniden kapanıyor.

Evet psu da game power. occt ile nasıl psu testi yapabilirim.
  20. Xenfia

PC aniden kapanıyor.

Yok bilgisayarı yeni aldım sayılır zaten bir şey yapmadım.
Top Bottom