Arama sonuçları: *

1. Y

Üniversite Okurken Devlet Memurluğu Yapmak

Kamu personeli seçme sınavıyla memur değil de ne seçiliyor tam olarak?
  2. Y

Sizce yks 2024 te bölüm sıralamaları düşer mi yoksa yükselir mi?

Bölüme bağlı tıp diş eczacılık diyorsan geriler. Mühendisliklerin büyük bir kısmı ilerler
  3. Y

YKS'ye Günler Kala Sky-is-the-Limit

Sağ oool senin de
  4. Y

Daha da yükselebilmek için yapabileceğim tek şey dua etmek çünkü yapabileceğim her şeyi yaptım 😅 Ayrıca o kanalı da izlemiştim daha önce sağ ol önerin için
  5. Y

Selamunaleyküm kardeşim aynı yolun yolcusuyuz gördüğüm kadarıyla ben de mezunum ağustos ortası gibi başladım çalışmaya. Ne gittiğim bir dershane var ne de aldığım bir koçluk. Her gün sabit ve en fazla çalışabildiğim süre 9 10 saat eğer dediğin gibi 12 15 saat çalışıyorsan helal olsun. Ben tüm...
  6. Y

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

Acayip bi rekabet var ben var gücümle 6 7 aydır çalışıyorum hedefim ilk 5 bin gelecek gibi duruyor inşallah ama sınava hazırlanmak çok zor bir de ben mezun olduğum için evde tek çalışıyorum kimse yok görüştüğüm yalnızlık yaramadı bana çatlattım kafayı valla 1712224298 Ayrıca okuması da ayrı bir...
  7. Y

Van'da yaşanan olaylar nedir ?

Ne eksik ne fazla ağzına sağlık kardeşim ben de aynı düşünüyorum
  8. Y

Van'da yaşanan olaylar nedir ?

Vanda yaşıyorum kardeşim anlatayım sana olayı şimdi pkkdan yargılanan bir aday vardı seçimi kazandı ama mazbatası bu gerekçeyle verilmedi, 2. Olan akpli adaya verildi. Dün kıyamet koptu burda şehir yıkıldı polisle karşı karşıya geldi halk twittera girersen görürsün ne demek istediğimi. Bugün de...
  9. Y

Yks Yerlestirme Sonucları Açıklandı!

55 bin ile tercih vermiştim (sayısal). Hiçbiri gelmedi yerleşemedim. Bir sene daha aynı çile :(
  10. Y

Mi̇lli̇ Savunma Üni̇versi̇tesi̇ Sinavinız Nasıl Geçti

Aradım ama şimdilik göremedim.
  11. Y

Sanırım hayır.
  12. Y

Benim şahsi görüşüm şu: kendi okulumda girdiğim deneme sınavları, önceki senelerin tyt ve ayt sınavlarına daha benzer. Yani yks'de sosyali bu kadar zorlayacaklarını sanmam.
  13. Y

https://ais.osym.gov.tr/MSÜ/2023/1/TemelSoruKitapcigi
  14. Y

Ösym'nin sitesinde tüm sorular var hocam ama tek tek yani hesaplaman biraz zaman alabilir.
  15. Y

90.5 netim var tercih vermiycem
  16. Y

Twitter da Boş Z kuşağı iş başında!

Malesef doğru
Top Bottom