Arama sonuçları: *

1. Yasin / EsquaReD

Üniversitenizin yemekhanesi nasıl?

Ben 2 TL ye yiyordum civardaki bir lokantadan geliyordu yemekler ve muazzam ötesiydi yemek zaten sürekli fazla geliyordu ve tek ücretle 2 kişilik falan alabiliyordun kimse bir şey demiyordu tabi şimdi zaman geçti ne olmuştur acaba :D
  2. Yasin / EsquaReD

Babam Soru Çözmene Gerek Yok Diyor

Aslında tam tersi soru çözerek öğreneceksin okulda çok az şey öğrenirsin ve hemen unutursun ama soruları doğru çözerek öğrendiğin bilgiler aklından kolayca silinmez. 1633369332 Bende eski kitaplar var atacak gibiyim eğer çok lazımsa detaylı konuşuruz ptt ile kitap gönderimi sayesinde baya ucuza...
  3. Yasin / EsquaReD

(ACİL)11. Sınıfım Bölümü mü Değiştireyim mi ?

Valla ben senin yerinde olsaydım madem üniversite okumayacaksın orasını da anlamadım neden okumayacağını neyse, Dil bölümüne giderdim hem ingilizce falan öğrenmeye odaklardım kendimi. Bu şekilde daha mantıklı gibi.
  4. Yasin / EsquaReD

Liseye giden ama babası zengin olmayan arkadaşlara tavsiyeler

Ben olsaydım mühendislik tutturabiliyorsan zorla da olsa okulu bitirmeye bakardım.
  5. Yasin / EsquaReD

Rusça tercümanlık mı Arapça Tercümanlık mı

Arapça sanki daha çok para kazandırır gibi geliyor bana.
  6. Yasin / EsquaReD

12. sınıf staj yeri nasıl seçilir?

İnternetten iş ilanları sitelerine stajer iş ilanı diye kendi bölümünle arat belki şansına çıkar
  7. Yasin / EsquaReD

Temel Diksiyon Rehberi

Bildr 4. maddede türkçe yazıldığı gibi okunan bir dil değil midir bu nasıl olabiliyor. Yazılışı ve okunuşu farklı oluyor.
  8. Yasin / EsquaReD

ÖSYM Sınavına Telefonla Girilip Sınav Soruları Çekilmiş

Ayakkabıya sigara paketi nasıl sığdırmış ya valla inanamadım :D
  9. Yasin / EsquaReD

ÖSYM Sınavına Telefonla Girilip Sınav Soruları Çekilmiş

Şimdiye kadar kaç kez sınava girmişimdir sayısını bilmem fakat düşündüğünde aslında telefonu sokardım diye aklıma geliyor. Çünkü polisler sadece kollarına bide bacaklarına bakıyor. Apuç arana telefonu yerleştirsen oraya detaylı ellemiyorlar. Sırana oturduktan sonra wcye gidip telefonu çıkartıp...
  10. Yasin / EsquaReD

LGS Açıklandı Bakmayan Kalmasın!

Kardeşim ben geçtim o işlerden valla hiç bilmiyorum yeni sistemi
  11. Yasin / EsquaReD

Çalışmadan girdiysen yine fena değil bence
  12. Yasin / EsquaReD

500 üzerinden 435 bence baya iyi tebrikler inşallah istediğin gibi olur
  13. Yasin / EsquaReD

Lise ile İlgili Soru

Denesin hocam bi ihtimal girebilir. Belki bu yıl taban puan daha da az olacak belli olmaz
  14. Yasin / EsquaReD

Hangi liseyi tercih etmeliyim?

Normal liseye git ek olarakda spor kulübüne git futbolu orda oynarsın. Spor lisesi okuyup futbolcu olan kim var ki
  15. Yasin / EsquaReD

Medreseden İlahiyata Geçişte Zorluk Var mı?

Kardeşim 3 yıl boyunca gittin niye bırakma gereği duydun? 3 yılda hayatında neler değişti
  16. Yasin / EsquaReD

Fen lisesi mi Anadolu mu

Ben olsam Fen lisesine giderdim.
  17. Yasin / EsquaReD

İngilizce Ödevime Yardim Edebilirmisiniz

Olm buda sorumu :D yaz googleye çeviri Nasıl istiyorsan çevirsin. Ha ben kendim yapıcam diyorsan kur cümleleri kafanda sözcüklerin anlamına bakarak yap.
  18. Yasin / EsquaReD

Arkadaşlar Eşit Ağırlık Mı Seçeyim Yoksa Sayısal Mı Seçeyim ?

Notların on numara :d Ben olsam eşit ağırlık seçerim sözelde de iyisin sayısalda da.
  19. Yasin / EsquaReD

Sınıfta kalırmıyım? 10.sınıf

Kardşim ders sayısı niye o kadar az
  20. Yasin / EsquaReD

yardım edin dersten geçiyim lütfen:edebiyat

Kanka 5-6 yıl önceki engin bilgilerime göre hece ölçüsü 11 kafiye düzenide a, b, a, b. Çok zor değil bu konular terimlerin ne anlama geldiğini bilsen bulursun.
Top Bottom