Arama sonuçları: *

1. Yiğit Emre

Öneri Kasa Fanı Önerisi Verir misiniz ?

hocam keske gecen hafta gelseydiniz indirimli fırsatlar vardı
  2. Yiğit Emre

Çözüldü✓ id cooling se206xt mi se 224xts mi bu bütçeyi aşıyor ama neyse se 224xts mini mi

he orasını bilemem hocam ben memnun oldugum icin onereyim dedim sadece bu videoda başka sogutucularla karsılastırması var. 6. dakikaya bakın 1691451017 hocam mininin sogutma blogu daha kucuk mini yerine normal olanı tercih ederdim ben
  3. Yiğit Emre

Çözüldü✓ id cooling se206xt mi se 224xts mi bu bütçeyi aşıyor ama neyse se 224xts mini mi

bütçen artarsa https://www.gelbura.com/id-cooling-se-234-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu-pd-TET07321227024 bunu öneririm ben memnunum baya
  4. Yiğit Emre

Çözüldü✓ Termal macun önerisi

Hocam kusura bakma yeni görüyorum ben 2 yıl önce almıştım o zaman f/p açısından en verimli olacak buydu. Zamanında 500 liraya almışım şuan 1.5k alınır mı bilemem. Bu videoda diğer soğutucularla karşılaştırılması var bakabilirsin. Ben memnunum
  5. Yiğit Emre

Bu baya iyi midir? İyi olsun kafam ağrımasın sürekli söküp takmıyorum zaten 2 defa yeterde artar sonra alırım tekrar
  6. Yiğit Emre

R7 5800x işlemci id cooling se-234 soğutucum var. soğutucunun yanındaki macun kasayı ilk kuruşumda bitmiş, şuan kasayı tekrar topluyorum. Önerebileceğiniz güzel macun var mı hemen alayım.
  7. Yiğit Emre

750tl işlemci soğutucusu tavsiyesi AM4

sıvı soğutma önermem bu bütçede id-cooling se-234 kullanıyorum memnunum buda en ucuz linki
  8. Yiğit Emre

Se-234 tek fanlı olması soğutma performansında çok etki eder mi?

kullanıyorum baya iyi kendisi
  9. Yiğit Emre

ID COOLING SE 234 Montaj etme

bunu izlemeni öneririm ben bununla montaj ettim
  10. Yiğit Emre

İ5-11400F stok soğutucu yeter mi ?

knk abdullah abinin atacağı test videosunu bekle orda herşeyi görürüz gelir heralde 1 2 güne
  11. Yiğit Emre

Crucial Ballistix Oc yaptim cl degerleri

knk bende4x8 aldım 3000mhz cl15 nereye kadar oc yapılır
  12. Yiğit Emre

Sıvı Soğutma Önerisi

se234 5800x için yeter mi
  13. Yiğit Emre

Sıvı Soğutma Önerisi

Almadım da ekrankartını yakın bir zamanda alamayacağım ondan intel dusun mustum
  14. Yiğit Emre

Sıvı Soğutma Önerisi

Oc yapmadan se 234 ile kullanılır mı kullanilmazsa kasam ranker Cygnus V2 olacak ona uygun 280mm var mi butceyi en fazla 800 900 verebilirim
  15. Yiğit Emre

Sıvı Soğutma Önerisi

Sogutucuyu se234 alicam 10850kya oc ile kullanilir mı se234
  16. Yiğit Emre

500 TL Bütçeyle Kule Tipi Soğutucu Önerisi

değmez bende bu konudan açmıştım bana fuma 2 yada bunu önerdiler ben önerdiğimi alacağım çok büyük değil merak etme youtubede incelemesi var
  17. Yiğit Emre

500 TL Bütçeyle Kule Tipi Soğutucu Önerisi

https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-234-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu
  18. Yiğit Emre

500 TL işlemci soğutucu önerisi

kasa olarak 600 TL ye kadar Ranker Cygnus V2 'den başka önerin varmı
  19. Yiğit Emre

şimdi rgb olması cezbedici bir özellik aralarında performans farkı çok mu
  20. Yiğit Emre

500- 600 arası 600 üstüne çıkamam normalde bütçeyi arttırıp 240lık sıvı soğutma alacaktım ama kasama sığmıyor ramlerim yüzünden sistem parçaları imzamda.
Top Bottom