Arama sonuçları: *

1. Yiğit Emre

Pc mi kaç TL'ye satabilirim

Hocam şöyle diyim diğer Parçaların sıfıryla 2. Eli aradında aşırı fark yok onlar elimde kalabilir ekran kartı kesin satılır evet. Burda amacım sistemi komple satıp hem zamandan tasarruf etmek hem de elimde parça kalmasını önlemek
  2. Yiğit Emre

Hocam ekran kartında sadece kutu var diğerlerinde kutu ve fatura garantileri yok 2.5 yıldır kullanıyorum 1697836822 Ekledim detayları
  3. Yiğit Emre

Sistem imzada var arkadaşlar şuan ikinci el piyasasında kaça gider bilmiyorum. Satabilirsem denizli içi satacağım. Parça halinde satarsam daha fazla eder biliyorum ama pek uğraşasım gelmiyor öyle. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Garantileri yok hepsinin kutusu var 3090 hariç hepsinşn faturası var
  4. Yiğit Emre

3090 ekran kartı alınır mı

hocam bende 5800x 3090 var 650w gold psu rahat besliyor valla
  5. Yiğit Emre

Bu sistem alınır mı?

bütceniz nedir hocam
  6. Yiğit Emre

Çözüldü✓ Topladigim PC iyi mi????

hocam https://pckolik.com/urun/xena-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060/ bu tarz özelliklere sahip bu fiyatlarda bir şeyler bakın. sizin attıgınız sistem gereksiz pahalı. geriye kalan parayla monitor kulaklık vs alırsınız
  7. Yiğit Emre

hocam sadece oyun odaklı mı gideceksiniz iş için kullanacak mısınız
  8. Yiğit Emre

hocam bütceniz nedir? illa hazır sistem almak zorunda mısınız ?
  9. Yiğit Emre

BUTCEM 13500₺ HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

bu bütcede temiz 2. el parcalar bulusan cok daha iyi bir sistem toplarsın
  10. Yiğit Emre

Bütçe 80K Bu 3 Sistemden Hangisi En İyisi?

hocam işlemci ekrankartı sabit kalsın derim gerisi hakkında aşırı bi tavsiye veremem ama şöyle söyliyeyim internnette biraz arastırın ben öyle yapmıstım bazı adamalar youtubede cok iyi karsılastırma yapıyor onlara bakın ve size en mantıklı seceneği bulun
  11. Yiğit Emre

Bütçe 80K Bu 3 Sistemden Hangisi En İyisi?

normalde nvidiacıyım ama 1. sistemi tercih ederdim çok net şekilde
  12. Yiğit Emre

Bilgisayar kasamı 2. El olarak kaç paraya sayabilirim?

Üniversiteye hazırlanıyorum bana çok engel oluyor ve laptop almam gerekecek ileride 1671549822 Tek tek satarsam parçaları neye göre fiyatlandırayım hepsinin 2. Eli yoktur
  13. Yiğit Emre

Hocam zamanında ekrankartı takacaktım sonra para denkleştirip alamadım 1671549107 Tek tek satarsam parçalar elimde kalır diye korkuyom
  14. Yiğit Emre

Ne kadara ilana koymalıyım, pazarlık payı ekleyip kaça satamam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim
  15. Yiğit Emre

topladığım pc nasıl olmuş

ram olarak https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-crucial-ballistix-8-gb-3000-mhz-ddr4-bl8g30c15u4b-kutusuz-fiyati,639092897.html?ref=514&gclid=CjwKCAjwm7mEBhBsEiwA_of-TG9FYRXRvF843zJH_0MJhZfZcH8Q7BbayXYkZECk7ks8v2Cgynz3vxoC5OEQAvD_BwE bunu da alabilirsin
  16. Yiğit Emre

144hz ips 1ms monitör tavsiye

bende bunu önerecektim alınır
  17. Yiğit Emre

15000 TL sistem toplama

aynen anakartı tomahawk max yapıp ssdyi de a2000 yaparsa güzel olurdu ama diğer ekipmanlarıda istiiyor knk monitör falan
  18. Yiğit Emre

i5-11600k vs r5 5600x

daha bişey almadım ki
  19. Yiğit Emre

i5-11600k vs r5 5600x

Aga bu günkü gaming gecesin de vardı keşke alsaydim neyse bidaha gelir onu alırım
  20. Yiğit Emre

i5-11600k vs r5 5600x

Bana ozaman 1500 lira civarın da 1500 u cok geçmeyecek sekilde 10700k ya anakart önerir misin?
Top Bottom