Arama sonuçları: *

1. Yiğit Emre

Xdsl numarası nasıl öğrenirim

Hocam bu telefon numarası bu arada 1688734955 Nerden bileyim Hocam millenicomada ulaşamıyorum
  2. Yiğit Emre

Hocam 18 yada 88 le başlıyor bu değil 1688734778 Hocam faturayı attım ben bulamadım siz bi bakın isterseniz 1688734825 Hocam bu değil internet üzerinden denedim numara bu değilmiş
  3. Yiğit Emre

Hocam faturayı attım bi bakar mısınız size zahmet belki görmemişimdir
  4. Yiğit Emre

Hocam yok valla yok yada ben körüm
  5. Yiğit Emre

Millenicomdan türknete gececeğim amam ne müşteri hizmetlerine ulaşabildim neden faturada xdsl numarasını bulabildim bu yüzden türknete başvuramıyorum
  6. Yiğit Emre

millenicom kullananlar bakabilir mi

konuyla alakasız ama alttaki sistem şuan ikinci el olarak ne kadar eder ekran kartı maalesef o
  7. Yiğit Emre

anladım sağolun fazla geldiğinden böyle oluyor ozaman
  8. Yiğit Emre

vdsl altyapı var 1648744374 yukarda fotolar var
  9. Yiğit Emre

ttnet zte modemi var ama bu modemle 65mbpsyi gördüm
  10. Yiğit Emre

bağlatalı 2 3 gün oldu hızım sadece 1 saatliğine 65 e çıktı. sonrasında 10 megabiti geçmedi sayısız talepte bulundum ama hep otomatik mesaj var. ne yapacağımı bilmiyorum bilenler yardımcı olursa sevinirim altyapım 86 megait destekliyor not: yaptıkları işlemler sonucu modemime 86 megabit hız...
  11. Yiğit Emre

hangi internet sağlayıcısını almalıyım

altyapım vdsl sanırım millenicom vs gibi yerlerde aynı hızlar yazıyor. Hangisini bağlatiyim ne bağlatayım daha doğrusu.türktelekom düşümiyorum bütce max 100 TL türknet kampanya değiştirmiş 140 lira tek fiyat olmuş
  12. Yiğit Emre

binamda vdsl var ama bende adsl var

ama türknet bağlatacağım yinede port almalı mıyım para vererek
  13. Yiğit Emre

o zaman şöyle sorayım internet abimin üzerine ve 10 gün sonra evleniyor interneti taşıtacak oturacağı eve ozaman ne yapmam gerekir evde hiç internet olmayacak ya
  14. Yiğit Emre

vdsl yaptırdığımda paket değiştirmem gerekir mi
  15. Yiğit Emre

aynen şuan ttnet kullanıyorum yakında türknet yada millenicom a geçeceğim ttneti arasam yaparlar mı
  16. Yiğit Emre

arkadaşlar öncelikle merhaba binamda 4 5 kişide vdsl kullanabiliyor ama kendi adresimle sorguladığımda adsl çıkıyor binayı yaparken rastgele mi koymuşlardır sizce bu testi türknet ve millenicomun sitesinden yaptım bazı dairelerde vdsl desteği var diyor bende yok neden olabilir? internet...
  17. Yiğit Emre

hangi internet daha ideal

söylerim kanka sen acelen varmı ben haziran başı gibi bağlatıcam
  18. Yiğit Emre

hangi internet daha ideal

altyapına göre değişir ama millenicom çok öneriyorlar bende yaklaşık 1 ay sonra millenicom bağlatıcam
Top Bottom