Arama sonuçları: *

1. Yiğit KAMURAY

360mm SIVI SOĞUTMA ÖNERİSİ

Çoğu modelden kötü ve çoğundan çok daha pahalı. 1200 TL civarından satılsa alınabilir diyebilirdim ama 1700 israf.
  2. Yiğit KAMURAY

360mm SIVI SOĞUTMA ÖNERİSİ

TH360 alınabilir.
  3. Yiğit KAMURAY

R5 5600X İÇİN SIVI SOĞUTMA

5600X'e fazlasıyla yeterli olacaktır.
  4. Yiğit KAMURAY

R5 5600X İÇİN SIVI SOĞUTMA

TH240 aralarından en iyisi. 120mm çok güçsüz. CM olan bayağı kötü. MSI için markaya para veriyorsunuz. TH240 ise Lian Li Galahad 240'la neredeyse aynı performansı veriyor.
  5. Yiğit KAMURAY

Öneri 300 TL işlemci soğutucu önerileri

Renk seçeneği mevcut. ID-COOLING SE-224-XT White 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat | Gelbura.com İlla RGB derseniz T6 Ultra alınabilir ancak SE-224-XT daha iyidir. Neden ID Cooling öneriyorum? | Technopat Sosyal
  6. Yiğit KAMURAY

HANGİ SOĞUTUCU DAHA İYİ?

Bu arada bütçeniz yetiyorsa SE-207-XT alabilirsiniz. 599TL'ye rakipsiz. Ek olarak; 2 haftaya elinizde olur. 3 Mayıs ile 7 Mayıs arası diyor. ID-COOLING SE-207-XT Black Çift Fanlı 4 Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat | Gelbura.com
  7. Yiğit KAMURAY

TERMAL MACUN ÖNERİSİ 70

Teknobiyotik'ten almanızı öneriyorum. Arctic'in Türkiye Distribütörüdür kendileri. Sahte çıkma imkanları yok kısacası. Şu anda stok yok ancak birkaç güne gelecektir.
  8. Yiğit KAMURAY

Thermal Grizzly Carbonaut LGA 1200 uyumlu mu?

Merhabalar, iyi forumlar! Bildiğiniz gibi iyi termal macunlar 7-10 W/m-K değerine sahip olur. Daha üst modeller baya bi' daha pahalı olmasına rağmen 12-13 W/m-K değerini anca görür. Burada Thermal Grizzly Corbonaut adında termal pad'i gözüme çarptı çünkü 62.5 W/m-K gibi aşırı iyi bir değere...
  9. Yiğit KAMURAY

500-600TL Sıvı soğutma önerisi.

SilverStone PF240 ARGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
  10. Yiğit KAMURAY

Snowman M200 alacağım - Soket uyumluluğu

Snowman M.200 hem AM4'e hem LGA 1200'e uyumlu. Ancak her 1151 sokete uyan soğutucu genelde 1200'e uyumlu olsa bile kesinlikle uyumlu diye bir kaide yok.
  11. Yiğit KAMURAY

Yardım Bu Termal macun alınır mı? Eski termal macunum ne kadar süre gider?

Arctic MX-4 En Yüksek Performanslı Termal Macun (8gr)(AR-ACTCP00008B) | Teknobiyotik Teknobiyotik dışında bir yerden almayın sahte çok çıkıyor. Hatta birisi diş macunu koymuştu. :/
  12. Yiğit KAMURAY

Yardım Bu Termal macun alınır mı? Eski termal macunum ne kadar süre gider?

Kötü değil ancak iyi değil. 4.5 W/mK değerine sahipken ısı iletimi konusunda Arctic MX-4 8.5W/mK değerine sahip. MX-4 öneriyorum ancak 2019 olanını değil düz MX-4'ü almanı öneririm daha iyi. Ayrıca MX-4 alırken Teknobiyotik'ten al sahtesi çok var ürünün.
  13. Yiğit KAMURAY

i5 10400F İşlemciye Soğutucu Önerisi

Snowman T6 Ultra 6 Bakır Kanallı Rainbow Cooler Fan Fiyatı (hepsiburada.com)
  14. Yiğit KAMURAY

i5 10400F İşlemciye Soğutucu Önerisi

Bütçe? 200TL'ye Snowman T6 Ultra öneriyorum ancak bütçenize göre en doğru seçimi yapabiliriz.
  15. Yiğit KAMURAY

F/P Fan önerisi Bütçe 100-120TL arası

Cooler Master SickleFlow 120mm. Siyah ve beyaz seçenekleri bulunuyor. COOLER MASTER SickleFlow 120 ARGB 3IN1 120mm Fan (3 lü Paket,RGB Kontrolcülü) | ITOPYA
Top Bottom