Arama sonuçları: *

1. Yiğit KAMURAY

1500 TL sırt çantası önerisi

Merhabalar, Yağmurda vesaire içine su kaçırmayacak, bol depolama alanı olan, dizüstü cihaz için ek bölümü bulunan, dışında suluk için alan bulunduran, kaliteli malzemeli ve mümkünse 1000 TL altı (1500 TL civarına çıkabilirim) bir sırt çantası arıyorum. Bir veya iki dizüstü cihaz, Power strip...
  2. Yiğit KAMURAY

masturbasyon yaptıktan sonra uyuyabilirmiyiz ?

Kur'an'da böyle bir şey hatırlamıyorum, emin değilim. Bilimsel olarak daha sağlıklı uykuya sebep olduğunu gösteren çalışmalar bile var.
  3. Yiğit KAMURAY

Arkadaşımın nesi var ?

Almıştım, iptal edildi. 03.03.2021 mağdurları arasındayım.
  4. Yiğit KAMURAY

Arkadaşımın nesi var ?

Aslında pek doğru bir söylem değil. Sonuçta; kimse kimsenin ne yaşadığını tam olarak bilemez. 12 yaşında çok şey yaşamış insanlar olabiliyor. Genelde "ergenlik tribi" olarak adlandırdığımız durum oluyor ancak böyle olacak diye bir kaide yok.
  5. Yiğit KAMURAY

Arkadaşımın nesi var ?

Çok küçükmüş daha. :(
  6. Yiğit KAMURAY

Arkadaşımın nesi var ?

Yapacak bir şey yok. Çok fazla genç var böyle. Konu siyasete bağlanıyor burada ne yazık ki. Umarım sonu Mehmet Pişkin gibi olmaz...
  7. Yiğit KAMURAY

SinglePlayer Oyunlar Sarıyor Mu?

Bazı kişileri sarmıyor. Beni de rekabetçi oyunlar sarmıyor. Online olarak düzenli Metin2 oyuncusuyum onun dışında böyle sararak oynadığım bir online oyun yok. VALORANT vesaire giriyorum ama öylesine böyle oyunu saracak şekilde oynamıyorum. COD: MW serisini Crysis'i ve Borderlands'i önerebilirim...
  8. Yiğit KAMURAY

Çocuğunuzun Adını Ne Koyarsınız?

1 erkek 1 kız çocuğu Luke ve Leia.
  9. Yiğit KAMURAY

Laptobum ne kadar eder

Eee o zaman niye 2000'e satsın? Eğer i5 3. nesil 3500TL ediyorsa i3 10. nesil 7000TL eder.
  10. Yiğit KAMURAY

Laptobum ne kadar eder

3800'den koyun teklifleri değerlendirin. 3300-3500 arasına gider diye tahmin ediyorum. Öncelikle "2000 bin" diye bir sayı yok. "2000" veya "iki bin" olarak söylenilmeli. 2000TL civarına satılan dizüstü bilgisayarlar genelde i5 2. nesil veya 3. nesil civarındaki dizüstü bilgisayarlara RAM ve SSD...
  11. Yiğit KAMURAY

Laptobum ne kadar eder

Modelin linkini atar mısınız?
Top Bottom