Arama sonuçları: *

1. Yiğit KAMURAY

rtx 3090 ti yardım yardım

Eğer ki konu gerçekse (ki değil) 50 TL'ye fare bakıp 3090 Ti almak ne akla hizmettir?
  2. Yiğit KAMURAY

2 Aylık İşçi 16.000₺ Kredi [ FİXED ] ( garibanın yüzü gülmez )

İnançsızım yine de teşekkürler. :) Umarım istediğiniz sisteme kolayca ulaşabilirsiniz diyeyim. ^^
  3. Yiğit KAMURAY

Aylık yaklaşık 14-15K civarı kazanıyorum. En yüksek limite sahip kartım 70.300 TL. Diğerlerinde 30-40K TL civarlarında.
  4. Yiğit KAMURAY

Akbank'ı eklemeyi unutmuşum oraya. Limit olarak TEB, Garanti ve Yapı Kredi cömert davranıyor genelde. 1635892799 Değişiyor ama genelde çok farketmiyor. Ben alışveriş yaparken faizlerine göre değil hangisinin hesap kesim tarihi en geç diye bakarak alıyorum genelde yüklü bir harcamaysa çünkü...
  5. Yiğit KAMURAY

Şahsen TEB, Garanti, Yapı Kredi, İş bankası, HSBC'yi önerebilirim. Bunların dışında Halkbank, VakıfBank, QNB, DenizBank, ING gibi seçeneklerde var.
  6. Yiğit KAMURAY

Ev, araba yok ve birikmiş param yok. Ayda 70.000 TL'nin 4'te 1'ini kazanmıyorum. Ben serbest çalışıyorum da normal işçiler için sınır yok diye biliyorum ben.
  7. Yiğit KAMURAY

Kart başvurusu yapın. Bir ihtimal alabilirsiniz. Kredi puanınız önemli burada, borcunuz olsa dahi o borcu düzenli ve düzgün şekilde ödüyorsanız, puanınız artar ona göre belli bir limit belirlenir kazandığınız paraya, harcadığınız paraya, ödeyebilecek misiniz diye ve onlarca farklı kriterle size...
  8. Yiğit KAMURAY

Öyle bir sınırlama yok, benim kredi kartlarımın birinde bile yaklaşık 70.000 TL limit var. Babamın kredi kartında ise 45.000 TL civarı limit var 3500 TL emekli maaşı alıyor.
  9. Yiğit KAMURAY

Hesabımda para olmamasına rağmen kullanılabilir bakiyem 2000tl

Limitinizdir o. 2000 TL'lik çekim/harcama yapabilirsiniz. Elbette bakiyeniz doğal olarak "-" olacaktır.
Top Bottom