Arama sonuçları: *

1. Yusufx

c# eğitimini nerden alabilirim ?

Doğru bir şey yapmış olursun ama ilk baş kodlamanın ne demek nedir algoritmayı öğrenmen gerekiyor python gibi yerlerde bu konuda öğrenebiliceğin bir dil sonradan c#'a geçebilirsin youtube da tonlarca videolar var.
  2. Yusufx

GitHub profili nasıl geliştirilebilir

Sen bilmesin batu neye yaradığını çünkü ilgi alanın yazılım değil
  3. Yusufx

Siber güvenlik olmak

Can degeri takip etmeni tavsiye ederim mesela bir videosu varmış bu konuyla ilgili izlemedim ama atayim.
  4. Yusufx

MTA'da script kodlama için LUA dilini nasıl öğrenebilirim

Ama sana tavsiyem kesinlikle mtada sürünme mta falan benim gözümde bitti o kitleyle hiç bir başarı elde edemiyorsun gidip html ile öğrenip kendine site yapmaya çalışsan bile daha çok artın olur vaktini mtada geçirmeni tavsiye etmem bir şey öğrenmişken güzel bir şey öğren ki ileride artına olsun...
  5. Yusufx

Bana zamanında çok söylemişlerdi ama hatırlamıyorum ingilizcen varsa kesinlikle ingilizce çok iyi kanalar var o konuda bide mta lua wiki'ler var ordanda bazı şeyleri öğrenebiliyorsun fonksiyonları falan hazır kodlar oluyor sanırım ama türkçe kaynak olarak tanıdığım casti vardı galiba.
  6. Yusufx

Dedikleri gibi önce algoritmayı öğrenmen lazım python gibi dilerde sonra lua eğitimleri izleyebilirsin çok kaynak var ama benden sana tavsiye mta'da yazılımla uğraşma uzun yılardır mta oyuncusu olarak söylüyorum aynı zamanda sunucu geliştirmiş biri olarak mta kazanç konusunda çok kötü ve o bilgi...
  7. Yusufx

Kaç Tane Programlama Dili Biliyorsunuz?

Sadece Türkçe biliyorum.
  8. Yusufx

Yazılıma java ile başladım.

Simülasyon oyunlaırna bayılırım.
  9. Yusufx

Yazılıma java ile başladım.

Erken yaşta atılman beni çok mutlu etti çok doğru bir adım ilerliyorsun kesinlikle kariyerinden pes etme ve devam et daha iyi yerlere bile varabilirsin yolun sonunda eğer PC oyunu yapıcak isen unreal engine gibi motorlarıda öğrenmeni tavsiye ederim ve oyun yapmayıda düşünüyorsan yazılım hakkında...
  10. Yusufx

Bilgisayar müh. okuyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Hangi işi yaparken sıkılmıyorsun eğlenebiliyorsun daha çok hoşuna gidiyorsa o ve yazılımın çoğu dalı zaten iyi yazılım olması yeterli gibi.
  11. Yusufx

Python öğrenmek istiyorum ders mi almalıyım video mu izlemeliyim?

Daha iyi istersen bilişim okursun yine.
  12. Yusufx

Python öğrenmek istiyorum ders mi almalıyım video mu izlemeliyim?

ilk Youtubedan öğrenmeye çalış lisede meslek lisesi bilişim falan seçersen ufak algoritma anlatıyorlar biraz yardımcı olur.
  13. Yusufx

Bilgisayarım yeterli mi

Yeterli hedeflerinin peşinden koş kasma durumu falan olursada düşük program sürümünü dene.
Top Bottom