Arama sonuçları: *

• Users: Yusufx
  • In Müzik
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Yusufx

Reynmen'in Yeni Parçası Renklensin Yayımlandı! 🎉

Araba şarkılarına eklenir ama büyük ihtimale yeni bir akımın şarkısı olarak popüler olucak gibi duruyor.
  2. Yusufx

Alarm sesi onerisi muzik

Herkes uyanır merak etme.
  3. Yusufx

gözlerinin yeşilini özledim türkiye genelinde engellendi

Bu değil mi sakın öyle bir şey yapmayın aman.
  4. Yusufx

Dinlediğinizde sizi çocukluğunuza götüren çizgi film müzikleri

Harbi superman izlemezdik supermanin kopeğini izlerdik :D
  5. Yusufx

Dinlediğinizde sizi çocukluğunuza götüren çizgi film müzikleri

Bu ve Ben10 anısı var atmayın ya
  6. Yusufx

Yeni şarkım nasıl olmuş ?

önceki şarkılarına göre güzel olmuş gelişir.
  7. Yusufx

Favori 'Yeni Nesil' Sanatçınız

Bendede tam tersi diğer şarkılarını çok bilmiyorum ama gördüklerimide hiç sevmedim sanırım ben RAP sevmiyorum.
  8. Yusufx

9. Yusufx

Dediğinle aynı yeni nesil şarkıcılar şarkıcı olduklarını düşünmüyorum aralarında iyi olarak Semicenk var oda arabesk pop karşımı çok kaliteli bir şey çıkardı ortaya bayılıyorum.
  10. Yusufx

Müzik grubu kurmak mantıklı mı?

Hiç sorun etiketliyebilirsin sosyal medya, kayıt falan etiketleyebilirsin herşeyde yardımcı olmaya çalışırım.
  11. Yusufx

Gayet güzel olmuşta güvendi insanlar atatürke demek yerine böyle daha ipuculu vermek iyi olmaz mı mesela O ADAMA gibi benim bildiğim öyle olur genelde isim vermezler.
  12. Yusufx

Kamerası güzel olanı kulan işte farketmez modeli solist'in ne görevi yaptığını bilmiyorum eğer kamera karşısında ise kız olabilir cinsiyetcilik gibi olucak ama sürekli erkek olmaktan iyidir nakaratıda tabi atabilirsin çok anlamam ama.
  13. Yusufx

bir şey olmaz ki dokunmatikten en fazla videoyu durdururken uzun sürer :D İphone hangi modeleri?
  14. Yusufx

Ne güzel başlangıç için herşeyiniz var bence bi deneyin onları buraya atarsın yaptığınız örnek videoyu puanlarız.
  15. Yusufx

Olur olur neden olmasın kamerası kaliteli bir telefon olmasına çok özen gösterin eğer iphone telefonu olan varsa onu tercih edin bide mikrofonda alabilirsiniz daha kaliteli bir ses için. ( Müzik'de ses kalitesi önemli. )
  16. Yusufx

Youtubeda anlatan videolar vardır nasıl oluyor onda bilmiyorum sadece 1 mikrofon yetmiyor mu?
  17. Yusufx

Neden mantıksız olsun ki yapıcak bilgisayar oynamak dışında güzel bir aktivite ve belki çok iyi yapıcaksınız youtubeda falanda patlıcaksınız belki iyi yerlere geliceksiniz ne olucağı bilinmez.
  18. Yusufx

Yeni şarkım nasıl olmuş?

Ceza gibi sanatçılara böyle bir şey demen hiç hoş olmamış herkesin müzik zevki farklıdır mesela ben böyle şarkıları sevmem bana şarkı olarak gelmez ama cidden seven için güzel bir şarkı yapmışsın başlangıç için ama müzik zevklerinize karışmanız hoş olmamış.
Top Bottom