Arama sonuçları: *

1. Yvşlagaçtanealıyon

Çözüldü✓ TR'DEN GİDECEĞİM İÇİN SATMAK İSTİYORUM, SİZCE KAÇ TL?

Arkadaş 5800X + 4070 Sisteme 200 bin eder 100 bin çok az öldürdünüz diyor. Herife 7950X3D + 4090 + 4K 144HZ monitör Sistem atıyorum 125K ya ASUS PRİME a cırt diyor COUGAR a cırt diyor PALİT e cırt diyor. Dandikmiş :D
  2. Yvşlagaçtanealıyon

dsdasdsf:D Asus prime cırtmış cougar cırtmış palit cırtmış :D
  3. Yvşlagaçtanealıyon

''Tavsiye edilen fiyatı beğenmediysen koy kafandaki fiyatı geç'' ama millete kıskanç aşağılık kompleksiniz var diyerek değil dostum. Hem bir şey bildiği yok hemde konuşuyor bu sefer de bize cevap hakkı doğuyor millet de cevabını veriyor kısacası.
  4. Yvşlagaçtanealıyon

7950X3D ve 4090 ile kıyaslayabileceğimiz birşeyler atarsan daha efektif olur
  5. Yvşlagaçtanealıyon

Reis bilmiyor yada trol yapıyor uğraşma boşkoy
  6. Yvşlagaçtanealıyon

ASUS PRİME COUGAR PALİT Cırtmış reis.Kaliteli deyince de aşağılık kompleksimiz var olduk boşver uğraşma şunla
  7. Yvşlagaçtanealıyon

Boşver reis uğraşma ''Bir delil ile 40 alimi yendim ama, 40 delil ile 1 cahili yenemedim'' diye boşuna dememişler
  8. Yvşlagaçtanealıyon

Bir yanda 7950X3D + 4090 Bir yanda 5800X + 4070 Cırt olan 4090 olan :D Asus prime cırtmış kral dediğin gibi kaliteyi sadece rog ve gaming x zannediyor reis
  9. Yvşlagaçtanealıyon

Aga sen anlatmayı denesene ben anlattım anlamadı
  10. Yvşlagaçtanealıyon

Kıskanıyormuşuz kanki :D Neyi kısakanacaz yediği kazığı mı anlamadım anladıysan bana da anlat. 1709821138 Asus dandik :D cougar dandik:D Palit dandik :D
  11. Yvşlagaçtanealıyon

sdsadsadfsadfaswfa Geçirmişler ne aga asdeasdas:D Adam anlamak istemiyor kanki ben olsam bende uyuyamam net
  12. Yvşlagaçtanealıyon

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-7950x3d-ve-rtx-4090-li-ucan-daire-misali-sistem-1093016661/detay Usta daha 18 ay garantili ve içinde 1 tane de monitör var senin piyasadan haberin yok :D
  13. Yvşlagaçtanealıyon

Usta kazıklanmışsın işte sorun orda sen 9a aldın diye herkes alacak öyle bir şey yok x570 e 9k verilmez ki satın aldığın adam bayram etti :D
  14. Yvşlagaçtanealıyon

Bence alakası yok aga 2 tane ışıqlı mışıqlı fan takıyorlar başıma 4090 tokatlıyor o pc ler
  15. Yvşlagaçtanealıyon

Usta millet 7700K+1050ti lı en fazla 1060 lı sistemlere 13-14 lira para istiyor şaşırmıyorum artık
Top Bottom