Arama sonuçları: *

1. Zaquare

Yardım Para kazanmak istiyorum

Yaşım 15 ona göre bir şeyler yapmak istiyorum
  2. Zaquare

Görev yap kazan gibi şeylerin çoğunun belkide hepsinin yalan olduğunu biliyorum benm için böyle haftalık harçlık çıkarıcak en kötü 50 - 100 TL kazandıracak kolay ek bir şey lazım
  3. Zaquare

Mining yapıyorum oradan az çok paramı alıyorum tek ekran kartıyla (kendi ekran kartım sadece) ama bu yetmiyor ihtiyaçlar için öneriniz var mıdır ?
  4. Zaquare

Yardım İnternet üzerinden para kazanmak ???

Ne yapmam lazım ne kazmam lazım yardımcı olur musun ?
  5. Zaquare

Günde 10 15 saat bilgisayarımı açık bırakıyorum kar edermiyim 1616406642 Ama mining nasıl yapılır hangi program daha iyi hiç bir bilgim yok mining yapan arkadaşlar yardım edebilir mi
  6. Zaquare

Çok kar yapamazsın anlamında denmiş olabilir 1616406535 Anket olayı çok çok uzun sürüyor ve en fazla 50 kuruş falan veriyor değmez google anket ise sadece play store da geçerli
  7. Zaquare

Cs banım var :( 1616406311 Koskoca internet ortamında illaki bir yöntem vardır yani
  8. Zaquare

26 denemiştim oc yapmadım 1616405796 Tek çekindiğim o işte bakan olmayacak yokmu görev yap para kazan falan onlar saçma geliyo bana ama illa vardır bence
  9. Zaquare

2060 Var imzada da yazdığı gibi ne kadar kazancım olur ? 1616405650 Photoshop biliyorum az çok ama ilgi çeker mi bilemem
  10. Zaquare

Papara kartım kuryeye verilmiş yaşım çok büyük değil ama biraz da olsa para kazanarak hem eve hem kendime katkıda bulunmak istiyorum internet üzerinden nasıl para kazanırım ???
  11. Zaquare

Arkadaşlar sıkı tutunun batiyoruz

9 - 10 olsun gg oluruz zaten .d
  12. Zaquare

Arkadaşlar sıkı tutunun batiyoruz

Zaten Tr emekliyodu tam ayağa kalkmayı düşünüyoz düşecez gene
  13. Zaquare

Dolar oldu 8 TL!

Rrrrrr.............................
  14. Zaquare

Heyecan Yapmayın Dolar Düşmüyor

Düşsede bir şey değişmeyecek zaten vergiye daha çok abancaklar.
  15. Zaquare

sizce dolar ne yönde ilerleyecek

Adamların 10$ lık malı dolar 2 TL olsaydı burada 20₺ olacaktı yani gene kazık yiyoruz :D
  16. Zaquare

sizce dolar ne yönde ilerleyecek

Fiyatların dolarla pek bir alakası yok aslında doları bence boşa bekliyoruz dolar 5 de olsa 10 da olsa fiyatlar hep yüksek olacak.
Top Bottom