Arama sonuçları: *

1. Zelaroth

MMORPG tabanlı oyun önerisi

Silkroad çocukluk zamanında ben de oynamıştım çok değişti diyorlar :) Warframe çok duydum ama denemedim bakmaya çalışacağım teşekkür ederim, pay to win elementler sadece kozmetikten ibaretti sanırsam Warframe'de öyle mi acaba?
  2. Zelaroth

COD Warzone Grafik Ayarı Tavsiyesi

Warzone'un genel olarak optimizasyonu biraz sıkıntılı fakat default fan ayarlarında Gaming X gibi MSI'ın en iyi soğutmasına sahip seride o değerlere ulaşıyor olması şaşırtıcı, benim kartım o kadar ısınmamasına rağmen youtube'dan NVIDIA Denetim Masası ayarlarında bazı şeyleri değiştirerek veya...
  3. Zelaroth

Kesinlikle öyle, katılıyorum. Şuanki mantıkta firmalar pay to win ögeleri gizliden zorunlu hale getiriyorlar, oyun güzel olduktan sonra ve belli bir oyuncu kitlesi çektikten sonra zaten oyuna paralı kozmetik içerik bile koysalar düzenli olarak yenileseler bunları oyuncular onları da satın alıp...
  4. Zelaroth

Tabi biliyorum, o an eksik yazdım :) Valla eskiden WoW'un revaşta olduğu zaman hep onda takılıyordum, zamanında Knight falan da oynamıştık ilk çıktığı zamanlarda o dönem yine MMORPG'lerin yavaş yavaş yükseldiği dönemlerdi ama sonradan sanki oyunların mantığını firmalar tamamen pay to win...
  5. Zelaroth

Guild Wars çok duydum hiç denememiştim açıkçası, bakıcam mutlaka teşekkür ederim :)
  6. Zelaroth

World of Warcraft'ın eğer aylık ücreti hatrı sayılır şekilde düşseydi, onda pay to win ögeler sadece kozmetik içerikk veya bineklerden ibaretti, gelişimin yine senin ne kadar emek verip zaman ayırdığına bağlıydı, o tarz bir oyun arıyorum ben de, illa pay to win ögeler olur oyunda hiç olmaması...
  7. Zelaroth

Yani yaklaşık olarak öyle olabilir ama pay to win olmasının da derecesi önemli işte, bazı oyunlar seni illa para harcamaya zorlamıyor. 1652450165 New World'ü de çok oynadım, oyuncu kitlesi baya düştü onda da, toparlamaya çalışıyorlardı ek içeriklerle ama ne derece etkili olur bilmiyorum.
  8. Zelaroth

Geçmiş zamanda World of Warcraft çokça oynuyordum fakat içinde bulunduğumuz zamanın kur farkı ve Blizzard Entertainment'ın daha güzel bir yerel fiyatlandırmaya yönelmemesi sebebiyle oyuna ara vermek zorunda kaldım, oyuncu popülasyonu geniş ve pay to win elementlerinin çok ağır basmadığı bir...
Top Bottom