Arama sonuçları: *

1. ZeoX

Mavi Ekran fortnite oynarken mavi ekran verdi

hocam şimdi saat geç oldu yarın da okul var size saat 19.00 gibi geri dönüş yapsam sorun olur mu?
  2. ZeoX

Mavi Ekran fortnite oynarken mavi ekran verdi

merhaba oyun oynarken mavi ekran verdi acaba çözüm nedir yardım eder misiniz? minidump dosyaları https://disk.yandex.com.tr/d/OKjFXAawXKFzhQ olay görüntüleyici raporu https://disk.yandex.com.tr/d/iCChx8c1eL4bLQ
  3. ZeoX

Can't open AsIO3.sys error code 2 hatası sonrası fan RGB'leri uyumsuz çalışıyor

Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarı açtığımda karşıma böyle bir hata çıktı ve kasa ile sıvı soğutma fan RGB'leri uyumsuz çalışmaya başladı. Sonrasında forumdan bulduğum konularda Armoury Crate silip yüklemem gerektiğini okudum fakat bunu yaptıktan sonra hiçbir değişiklik olmadı. Dili İngilizce...
  4. ZeoX

Oyun oynarken durduk yere atıyor

tamamdır sağol yaptım düzeldi
  5. ZeoX

Oyun oynarken durduk yere atıyor

Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımda oyun oynarken oyundan atıyor RDR2 olsun GTA 5 olsun FIFA olsun her türlü oyundan atıyor FIFA oynarken şu hatayı veriyor (hata fotoğrafı bana ait değil internetten buldum ama aynı hata) eski Driver'ı da yüklemeyi denedim fakat olmadı çözüm varsa yardım edin...
  6. ZeoX

Odama nasıl internet getirte bilirim

kalitesi belki etkileyebilir ama uzunluğu etkilemez
  7. ZeoX

HDMI ile 144 hz alamıyorum

knk asus monitör hdmi 2.0'dır ve içinden çıkan kablo da mantık olarak hdmi 2.0'dır ama senin dediğin gamepower monitör hdmi 2.0 değil herhalde hdmi yerine displayport kullan alırsın 144hz
  8. ZeoX

Yeni monitöre görüntü gelmiyor

tüm bağlantıları yaptığından eminsin değil mi
  9. ZeoX

hp Boot devices not found sorunu

Laptop bilgisayarıma eski telefonumda olan fotoğrafları yüklemeye çalışırken boot devices not found diye bir hata verdi bu durumun bir çözümü var mıdır yoksa ben harddiskteki dosyaları nasıl bir usb ye aktarabilirim? 1613569141 cevap yok mu yaw
  10. ZeoX

ethernet kablosu bağlı ama internet yok

biraz geç yazıyorum kusura bakmayın ama düzelltim
  11. ZeoX

ethernet kablosu bağlı ama internet yok

2 saat önce ye kadar kablo ile internete bağlıydım şimdi kablo bağlı , modemin ışığı da yanıyor ve pc de kablolu ağ bağlantısı var diyor ama kablolu bağlantıya geçtiğim anda internet gerektiren hiçbir şey açılmıyor.
Top Bottom