Arama sonuçları: *

1. ?

Bu Sistem Parasının hakkını veriyor mu ?

Kuzenim konu açmam için rica etti, bu sistem 4.5k TL ye alınır mı ? Ben bu kasa+psu'yu ilk defa görüyorum ancak bilemedim, PC Hocası'nın hazır sistemiymiş galiba.
  2. ?

Abdullah abi belirli bir günde canlı yayın yapsa ?

Bence gayet güzel olur, insanların direkt yayın anında bilgili birinden öneri veya eleştiri alması yararlı olur.
  3. ?

bu sisteme ne kadar masraf yaparsam gta 5 online oynayabilirim?

Değerli vaktimi sizinle daha fazla harcayamayacağım, iyi forumlar.
  4. ?

aynen dostum haklısın "What about PSU btw?"
  5. ?

Dostum, burada gelip türk forumunda güya "havalı" olmak için ingilizce terimler kullanıp, bilmişlik taslıyorsun. Ben de yeter çünkü tdp'si az olan ekran kartları var ve psu sorun çıkarmayacaktır dedim. Ben senin anlamsız tavırların haricinde bir kusur bulamadım.
  6. ?

DOSTUM, MİSAL 1050ti 75W ??????? BİLMİYORSAN ATLAMASAN MI ?
  7. ?

ramlerin güç gereksinimi kaç watt dostum ? lga 1155 intel i7 serisinden bir işlemcinin tdp'side şuanki işlemcisi ile aynı. btw.
  8. ?

Oyun icin amd mi intel mi?

Şuanki oyunları baz alırsak genelde tekli çekirdek performansı yüksek olan işlemci daha yüksek performans verir.
  9. ?

Olabilir de, ancak laptop olsa buraya yükseltme için konu açacağını pek sanmam. En iyisi konu sahibinin bilgilendirmesini beklemek.
  10. ?

Ben hiç i5 3. nesil ve hd7510 a sahip laptop görmedim :p.
  11. ?

50-100w tdp ye sahip ekran kartları var "btw"
  12. ?

Ekran kartı alman gerek, ram upgrade yapman gerek. Ayrıca işlemcin de gta v online için yetersiz. Düzgün ekran kartı alıp ram upgrade yaparsan rahatlıkla gta v offline mod oynayabilirsin ancak online da işlemciye yük bindiği için offline'dakinin ancak yarısı kadar fps alabilirsin diye düşünüyorum.
  13. ?

İ7 4790 lı sistem alınır mı ??

İşlemci idare eder ancak ekran kartını kesinlikle değiştirmen ve bir adet ssd alman gerekir. Ayrıca 4 core 8 threat 3.6 ghz bir işlemci için 1200 TL "bence" fazla. x3440 kullanıyorum, 130 TL verdim ve 4 core 8 thread 3.4 ghz de kullanıyorum. Kısacası overclock bilginiz varsa önerim xeon sistem...
  14. ?

Arkadaşıma alacağım Ryzen 3 3100 + RX 580 sistem nasıl (6000 TL)

Şu sharkoon'u kötüleyen arkadaşlar, sebebi nedir ? Söylesenize biz de faydalanalım. Mesela hiç deneyimlediniz mi herhangi bir sharkoon psu'yu, veyahut alınmaması gereken shp650 v2'yi?
  15. ?

Ryzen 3 3100 oc kolay mı

evet.
  16. ?

Ryzen 3 3100 oc kolay mı

Stok soğutucu derken ?
  17. ?

Ryzen 3 3100 oc kolay mı

oc işlemini öğrenmek zor değil, youtube'a r3 3100 oc yazıp izleyip bile yapabilirsin. Ben kısaca anlatayım; bir çarpan sayısı belirliyorsun, her çarpan için geçerli olucak bir frekans belirliyorsun (çarpan 20 olursa ve frekansı 200 belirlersen 200x20'den işlemcin 4ghz de çalışacak). Ancak yüksek...
  18. ?

Bir üyeye önerdim sistemde bir sıkıntı olur mu

Ayrıca 0 sistem alırken eğer imkan varsa bütçeyi bir tık daha arttırıp ssd'yi samsung evo ile değiştirilmeli bence.
  19. ?

Bir üyeye önerdim sistemde bir sıkıntı olur mu

İlerde olası ekran kartı upgrade durumunda power supply yetersiz kalabilir diye düşünüyorum.
  20. ?

Bu sistem alınır mı??

b450m mortar max li olan am4 soket olduğundan işlemci yükseltmeye çok daha elverişli. ve içinde m2 slotu var. Sonrasında r7 veya r9 bir cpu ya geçebilirim diyorsanız bu sistemi öneririm.
Top Bottom