Arama sonuçları: *

1. ?

Tarayıcılardan indirme yaparken indirme hızım gitgide düşüyor.

indirdiğin dosyanın bulunduğu serverla alakalı diye biliyorum. herhangi iki siteden indirme yaparken de hızlar farklı oluyor bazen
  2. ?

Windows 10 hangi sürüm iyi

Single language veya home kur geç
  3. ?

Mouse hareket ettirince fps düşüyor

mouse kısayollarından olabiliyor sanırım bu tarz şeyler, ben PUBG de scroll tuşuna 2 tane kısayol eklediğimden zoom yaparken fps düşüyordu
  4. ?

Oyunda Haraket ederken bulanıklaşma oluyo

motion blur varsa ondan kaynaklıdır, daha önce hiç amd ekran kartı kullanmadım
  5. ?

laptopta printscreen tuşu yok

Bilmiyorum
  6. ?

laptopta printscreen tuşu yok

windows tuşu + shift + s
  7. ?

Bilgisayar Görüntü ile İlgili Sıkıntı

Yaşadığınız sorun büyük ihtimalle ghosting, bunu tamamen yok etmenin bi yolu yok maalesef. 144hz ve üstü, özellikle IPS ve VA panellerde hep olur. Ancak kontrast ayarlarıyla vs. birazcık azaltabilirsiniz.
  8. ?

Bilgisayar Görüntü ile İlgili Sıkıntı

monitörün 144hz veya üstü mü ?
  9. ?

Yüksek FPS Aldığım Halde Oyun Donuyor

Eğer sorunu cs go da yaşıyor isen ve diğer tüm etkenler olması gerektiği gibiyse sorunun darboğaz.
  10. ?

Mono Kulaklığı Stero kullanmaya özen gösteriyorum sorun olurmu

Mono kulaklığı stereo kullanamazsın, ayrıca çift kulak için üretilip de mono olan hiçbir kulaklık görmedim şu ana kadar.
  11. ?

ACİL! Bilgisayara elektrik geliyor fakat görüntü gelmiyor

Onboard görüntü alabiliyor musun ?
  12. ?

Renk ve yazı bozulması sorun

Koku mu, bence monitördeki renk bozulmasından daha büyük bir sorun var :) yeni konu açınız.
  13. ?

Bu ghosting denen olaydan dolayı oluyor diye biliyorum, ben de 144hz 1ms bir monitör kullanıyorum ve bu olay bende de oluyor. Bunu monitörün üzerindeki ayarlardan panelinize en uygun renk ayarını yapıp çözebilirsiniz ancak (ya da ekran kartı yönetim panelinden). Uğraşamam diyorsanız, oyun...
  14. ?

Monitörünüz 144hz değil mi ? (Veyahut daha üstü)
  15. ?

Yeni Toplanan Sistem Görüntü Vermiyor Acil YARDIM

TV'den görüntü girişi olarak hdmi yi veya dp yi (hangisini kullanıyorsanız artık) seçtiğinize emin misiniz ?
  16. ?

Yeni Toplanan Sistem Görüntü Vermiyor Acil YARDIM

Ekran kartını çıkartıp anakarttaki görüntü portundan görüntü alıp BIOS'a girin. Bilgisayarın görüntüyü hangi porttan vereceğini seçtiğiniz bir seçenek var, onu değiştirdiğinizde sorun düzelir büyük ihtimalle, bu seçeneğin yeri biostan biosa değiştiği için tarif edemeyeceğim. (Eğer ekran kartını...
  17. ?

Valorantta oyun dondu drrrrrrrrrrrr diye ses geliyor

Evet, sorunun ne olduğu kesinleşmeden para harcamanıza gerek yok bence.
  18. ?

Valorantta oyun dondu drrrrrrrrrrrr diye ses geliyor

Mavi ekran sorunun birsürü sebebi olabilir. Yani HDD'niz sebep oluyor olabilir ancak tek ihtimal bu değil. Hata kodu ve minidump dosyalarını eklerseniz yardım eden çıkacaktır. https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/
Top Bottom