Arama sonuçları: *

1. adardemir

NZXT Kraken 120 RGB 120mm nasıldır?

bazıları o ekranı monitör olarak denemiş
  2. adardemir

sanırım siz de haklısınız hocam ilerde daha yüksek bir bütçem olduğunda 2 fanlı gif destedği olanlardan alırım
  3. adardemir

KRKRLVKLDLÖKEŞD
  4. adardemir

biri sıvı soğutma diğeri hava soğutma farkı olmazmı?
  5. adardemir

https://www.incehesap.com/nzxt-kraken-120-rl-kr120-b1-islemci-sivi-sogutucu-fiyati-55093/?ref=akakce&v=1.57.1 bu lcd mi?
  6. adardemir

1500 bütçem var Ryzen 5 5600 için bir soğutucu arayışındayım aynı zamanda görselliğe de önem veriyorum sanırım NZXT Kraken RGB 120Mm'de GIF ekleme desteği var o gözüme hoş göründü. Sizce piyasada başka alternatifleri var mı yoksa bu model iyi mi?
  7. adardemir

Kule tipi soğutucu tavsiyesi

aga 1000 TL benim çıkarabileceiğim en yüksek seviye şu an bu ve bizim buralarda pek iyi bilgisayarcılar yok ben kendim takmak zorunda kaşacağım için montajı kolay zahmetsiz bişey arıyorum piyasada çok fazla kule tipi soğutma var ben ID cooling se 224xt ile Perfan 120H arasında kaldım acaba...
  8. adardemir

hocam yük altında gördüğünüz maksimum sıcaklık nedir?
  9. adardemir

Mid Tower kasa mATX anakarta uyumluluğu lazım Ryzen 5 5600 işlemcim stok fan ile yük altındayken 90 derecelere kadar çıkıyor bu sıcaklık değerlerini 60,70 lere düşürebilecek bir kule tipi soğutucu önerir misiniz? bütçe max 1000 TL
Top Bottom