Arama sonuçları: *

1. A

Gigabyte G41 combo Xeon E5450 4 GB Ram 2. el performans nasıl olur?

Teşekkür ederim cebabınız için.
  2. A

Teklif edeceğim önerdiginiz sistemin performansı daha iyi olur diyosunuz yani.
  3. A

Anladım peki oyun performansı sizce nasıl olur? Koyduğunuz ilanda gayet güzelmiş fakat get olması gerekiyor malesef gidip alma gibi bir şansım yok.
  4. A

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. 2. el bir sistem alacağım. Nasıl bir performans alırım sizce? Yorumlarınızı çok merak ediyorum. Fiyatı sizce uygun mu? Anakart işlemci ve RAM 580 TL'ye alacağım. Bende de GT 1030 ekran kartı var. Anakart: Gigabyte G41 combo. İşlemci: Xeon E5450. RAM: 4 GB (8'e...
  5. A

1100 TL Bandında Toplama Bilgisayar Sizce Nasıl ? (Anakart,İşlemci,Ram,Soğutucu)

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Tavsiye ve yardımlarınız için. İyi forumlar..
  6. A

1100 TL Bandında Toplama Bilgisayar Sizce Nasıl ? (Anakart,İşlemci,Ram,Soğutucu)

Anladım. Sizin tavsiye ettiğiniz sistemi araştırdım.1.734 TL gibi bir fiyat çıkıyor. Yine abartı bir fiyat değilmiş benim için. Emin olmak için bulduğum parçaları ekliyorum. Bu 3 parçadan bahsetmiştiniz öyle degilmi ...
  7. A

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Fiyatın çok fazla artmasını istemiyorum. Bilgisayarda fazla vakit geçirmiyorum. Yalnız vakit geçireceğim zamanda biraz oyun oynatsın diyorum. Sizce oyun performansı nasıl olur ? Soğutucu konusunda haklısınız. Elimde de varmış zaten onu çıkartacağım. Sarı siteden...
  8. A

Merhabalar. Donanım arşivi YouTube kanalının 3 yıl önce yaptığı bir videodan etkilenerek parçalarını seçtiğim sistem sizce nasıl? Tavsiyeleriniz var mıdır? Elimde GT 1030 ekran kartı var. Diğer parçaları AliExpress üzerinden gelecek. HDD ve PSU'da elimde var. AliExpress üzerinden sadece anakart...
Top Bottom