Arama sonuçları: *

1. amdsaolsun

Yerli Youtube'den Video Başına 5 Kuruş!

Bu gerçek mi?
  2. amdsaolsun

Android Tabletime hardreset attıktan sonra açılmıyor.

Yüklese bile kendi ninkini kullanacaktır o şey Android dir senin dediğin ilk açtığında ayarlar olduğu için onu hiçbir zaman silmez
  3. amdsaolsun

Benim Bilgisayarım Çok Yavaşladı Yardım Edin

Hocam o kunda emin değilim muhtemelen daha iyileri vardır ama bilmiyorum bilseydim yazardım :(
  4. amdsaolsun

Kasmamasi gerek normal şartlar altında iyi bir virüs testi yapın
  5. amdsaolsun

Sistem özellikleriniz nelerdir hani sürümden hangi sürüme geçtiniz?
  6. amdsaolsun

Android Telefona reset attıktan sonra internete girmiyor

Teşekkür ederim hocam da müşteri hizmetleri yaptıkları söylediler ve internet yükleyeceğim o zaman olacaktır
  7. amdsaolsun

Hocam teşekkür ederim müşteri hizmetlerini aradım yaptıklarını söylediler telefonuma internet yükledikten sonra bakacağım
  8. amdsaolsun

Tarayıcı açılmıyor ve başka cihazdan telefonun internetine giremiyorum simdi hattı tablette denedim tablette de hat çalışmıyor 1613866843 Ve şöyle ki WiFi ye giriyor annemin internetini kullanarak güncellemeleri yaptım 1613867077 Bir ara girmişti internete o zaman da oyun oynuyordum sonra...
  9. amdsaolsun

Arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm telefon açıldı uygulamalara filan girebiliyorum ama eski ayarlarına döndürdüğümden beri internete bağlanamıyor
  10. amdsaolsun

Android Tabletime hardreset attıktan sonra açılmıyor.

Google hesabını atla diyip daha sonra hesabınızı ekleyin bu arada bende tableti e hard reset attım yüz tanıma yapmıştım 4 saat te bir normal şifre gerekiyormuş bende unuttum işte ama Hard reset attıktan sonra öyle bişey olmadı
Top Bottom